فرمانده انتظامی شهرستان قم:

باند سارقان کامپیوتر ECU خودرو در قم دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان از دستگیری باند سارقان ۴۲ دستگاه ECU خودرو سرقتی در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا » به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ امیر مختاری در گفت‌وگویی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت ECU خودرو در شهر قم و استان‌های هم‌جوار توسط سارقان مشترک و شکایت مال‌باختگان به پلیس موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان قم قرار گرفت.
وی افزود: مأموران پس از انجام یک‌سری اقدامات تخصصی و رصد هوشمندانه مسیر سارقان از شهر کاشان به قم را که با یک دستگاه خودروی مسروقه و جفت پلاک سرقتی در حال تردد بودند را شناسایی و مورد تعقیب قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم ادامه داد: در نهایت خودروی موصوف در یکی از شهرستان استان تهران طی یک عملیات تعقیب و گریز متوقف شد.
وی بیان داشت: دراین‌رابطه ۲ نفر دستگیر و متهمان به همراه پرونده تشکیل شده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.
مختاری با اشاره به اینکه از این باند، تعداد ۴۲ دستگاه ECU سرقتی کشف شد، خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند هرگونه گزارش‌های خود را از طریق سامانه ۱۱۰ مرکز فوریت‌های پلیسی و یا از طریق سامانه ۱۹۷ دفتر نظارت همگانی اعلام کنند.
کشف ۷۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق
فرمانده انتظامی شهرستان قم همچنین از کشف ۷۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در پی توقیف سه دستگاه تانکر سوخت در محور سلفچگان خبر داد.
وی اظهار داشت: مأموران فرماندهی انتظامی بخش سلفچگان در پی کسب خبری مبنی بر تردد سه دستگاه تانکر حامل سوخت قاچاق در محور "سلفچگان" بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.
وی افزود: مأموران سپس با هماهنگی مقام قضائی به محل موردنظر اعزام و با کنترل خودروهای عبوری، خودروهای موصوف را شناسایی و توقیف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قم ادامه داد: در ادامه به دلیل عدم ارائه مدارک لازم از سوی رانندگان، کامیون‌ها برای بررسی بیشتر به یگان منتقل و در مجموع ۷۵ هزار لیتر گازوئیل قاچاق کشف شد.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/46321
اخبار مرتبط

نظرات شما