فوتبال ۷ نفره قم قهرمان ایران شد

رئیس هیئت ورزشی جانبازان و معلولان استان قم گفت: تیم فوتبال ۷ نفره این هیات موفق به کسب عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی کشور شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»  محمد پیروزمنش  اظهار کرد: شاگردان مهدی جمالی در تیم فوتبال ۷ نفره جانبازان و توان‌یابان استان قم با شکست کرمانشاه در دیدار فینال مسابقات ۱۴۰۲ ایران به‌عنوان قهرمانی دست یافتند.

 رئیس هیئت ورزشی جانبازان و معلولان استان قم افزود: بازی قم و کرمانشاه که عصر پنجشنبه سوم اسفند در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد در وقت‌های عادی برنده نداشت و کار به ضربات پنالتی کشید.

 وی ادامه داد: تیم قم در ضربات پنالتی برتر از حریف ظاهر شد و با شکست رقیب سرسخت روی سکوی نخست ایران جای گرفتند. ۲ تیم در وقت معمول بازی به‌تساوی یک بر یک دست یافته بودند.

 پیروزمنش ابراز کرد: مهدی شکوهی که آبان ۱۴۰۲ یکی از ارکان اصلی قهرمانی تیم ملی ایران در مسابقات آسیا و اقیانوسیه به میزبانی استرالیا بود همراه با مجتبی حسینی، یاسین محمدی، فردین تورمی مقدم، وحید جنگ و جدل،

 مرتضی جمالی و جواد رحیمی به مربیگری مهدی جمالی و سرپرستی مهدی زال این دستاورد بزرگ را رقم زدند و مهدی جمالی با ۷ گل آقای گل شد.

 وی با اشاره به نتایج تیم فوتبال ۷ نفره قم عنوان کرد: تیم قم در مرحله گروهی با کرمانشاه با نتیجه بدون گل مساوی کرد و سپس ۳ بر یک مازندران را شکست داد. این تیم در مرحله یک چهارم نهایی چهار بر صفر لرستان را شکست داد و در دیدار نیمه نهایی نیز ۴ بر ۳ موفق به شکست تیم کرمان شده بود.انتهای پیام/


منبع:مهر
http://qomefarda.ir/47738
اخبار مرتبط

نظرات شما