جانشین پلیس آگاهی قم:

دستگیری سارق اشیای قیمتی بانوان کهنسال در قم

جانشین پلیس آگاهی قم ضمن اعلام خبر دستگیری سارق اشیای قیمتی (طلاجات) بانوان کهنسال در این استان، از مال‌باختگان خواست جهت شناسایی متهم به پایگاه یکم پلیس آگاهی قم مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» سرهنگ منوچهر ترکمندی عصر چهارشنبه با اعلام این خبر اظهار داشت: پیرو وقوع چندین فقره سرقت طلاجات بانوان کهنسال توسط یک مرد حدوداً ۳۵ساله، دستگیری سارق در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

 وی افزود: شگرد این سارق که با خودرو بدون پلاک در ساعات روز، در مناطق پایین‌شهر پرسه زده و افراد مؤنث مسن که به‌صورت تنها در حرکت بودند را شناسایی و با مانور متقلبانه طلاجات افراد کهنسال را گرفته و سریع متواری می‌شد و بعد از رفتن متهم، شاکی متوجه سرقت طلاجات خود می‌گشت.

 وی با اشاره به اینکه کارآگاهان این پلیس با انجام یک سری اقدامات فنی و پلیسی اقدام به شناسایی و دستگیری سارق مذکور شدند، گفت: از متهم تعداد سه حلقه انگشتر طلا که در همان روز سرقت کرده بود کشف شد.

 جانشین پلیس آگاهی استان در پایان اعلام کرد: باتوجه‌به عدم ثبت شکایت‌های افراد  مؤنث در سامانه پلیس، مال‌باختگان عزیز این پرونده جهت شناسایی متهم و اموال مسروقه می‌توانند به پایگاه یکم پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم مراجعه کنند.
انتهای پیام/


منبع:ایرنا
http://qomefarda.ir/48168
اخبار مرتبط

نظرات شما