کار سخت پرسپولیس در تابستان؛

ستاره‌های صدر لیست تمدیدی پرسپولیس

مهدی ترابی و مرتضی پورعلی‌گنجی جزو ستاره‌هایی هستند که تمدید قرارداد آن‌ها، اولویت اقدامات مدیران باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» باشگاه پرسپولیس در تابستان کار سختی برای نگه‌داشتن ستاره‌های خود دارد. چندین ستاره پرسپولیس که خیلی از آن‌ها بازیکنان مهم و تأثیرگذار پرسپولیس به‌حساب می‌آیند، در پایان فصل بازیکن آزاد خواهند شد و مدیران این باشگاه از همین حالا باید فکری به حال تمدیدی‌ها کنند. گئورگی گولسیانی، وحدت هنانوف، فرشاد فرجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر، مرتضی پورعلی‌گنجی، سعید صادقی، سینا اسدبیگی، وحید امیری، سروش رفیعی، عیسی آل کثیر و مهدی ترابی ۱۲ پرسپولیسی هستند که قراردادشان در انتهای این فصل تمام خواهد شد.

ستاره‌های صدر لیست تمدیدی پرسپولیس

 هرچند طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر عدم موافقت چند ستاره پرسپولیس برای تمدید قرارداد به گوش رسید، واقعیت اما این است که باشگاه پرسپولیس هنوز هیچ پیشنهادی برای تمدید قرارداد به این بازیکنان نداده است. اما ازاین‌بین این نفراتی که قراردادشان با پرسپولیس تمام می‌شود، کدام بازیکنان در صدر تمدیدی‌ها قرار می‌گیرند؟

 شنیدیم مهم‌ترین ستاره‌ای که باید قراردادش تمدید شود، مهدی ترابی ملی‌پوش است. ستاره تکنیکی قرمزها در سال‌های اخیر همواره جزو ستاره‌های بدون جانشین پرسپولیس بوده و مهره‌ای بسیار تأثیرگذار برای پرسپولیس به‌حساب می‌آید. ترابی اولین نفری خواهد بود که مدیران پرسپولیس برای تمدید قرارداد به سراغ او خواهند رفت.

ستاره‌های صدر لیست تمدیدی پرسپولیس

 گزینه بعدی تمدیدی‌های پرسپولیس مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع این تیم است. مرتضی با وجود این‌که مصدوم است؛ ولی مهره‌ای تأثیرگذار به‌حساب می‌آید و با وجود همین آسیب‌دیدگی همین حالا خیلی از تیم‌ها را خواهان خود می‌بیند. پورعلی‌گنجی این روزها تمرینات آماده‌سازی خود را دنبال می‌کند تا برای شروع فصل جدید آماده شود. قرار بود خیلی‌وقت‌پیش قرارداد مرتضی تمدید شود؛ ولی این اتفاق رخ نداد و این بازیکن که نامش هم از لیست پرسپولیس خارج شده، مشخص نیست چه زمانی قراردادش تمدید خواهد شد.

ستاره‌های صدر لیست تمدیدی پرسپولیس

 ازآنجایی‌که در بین مدافعان پرسپولیس فقط کنعانی‌زادگان برای سال بعد قرارداد دارد و احتمال جدایی چند مدافع هم از پرسپولیس کم نخواهد بود، تمدید قرارداد با پورعلی‌گنجی یکی از اولویت‌های پرسپولیس است و هرچه زودتر مدیران این باشگاه باید تکلیف ستاره‌های تأثیرگذار خود را مشخص کنند. گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، وحید امیری، سروش رفیعی، سعید صادقی و عیسی آل‌کثیر هم جزو نفراتی هستند که جزو مهره‌های تقریباً فیکس و تأثیرگذار پرسپولیس هستند و قطعاً باشگاه پرسپولیس هم می‌خواهد قرارداد این نفرات را تمدید کند.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/48283
اخبار مرتبط

نظرات شما