شوک به تیم ملی؛

سید قید والیبال ایران را زد

سید محمد موسوی بهترین مدافع رقابت‌های لیگ برتر والیبال در پایان مسابقات مصاحبه‌ای انجام داد و به نظر می‌رسد او قید حضور در تیم ملی را زده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» تیم والیبال فولاد سیرجان با غلبه بر شهداب یزد توانست عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر والیبال را کسب کند. در پایان این مسابقات سید محمد موسوی توانست عنوان بهترین مدافع و ارزشمندترین بازیکن رقابت‌ها را به خود اختصاص دهد.

 سید محمد موسوی در پایان رقابت‌ها درمورد احتمال صعود تیم ملی والیبال به المپیک با سرمربی جدید اظهار داشت: خیلی کار سختی است و همه می‌دانند. شرایط پارسال از همه لحاظ بسیار بد پیش رفت. در رنکینگ افت شدیدی پیدا کردیم. خیلی کارمان سخت است. والیبال ایران نیازمند یک‌همت جمعی است. شاید در این زمان کم حتی فکرکردن راجع به آن سخت باشد؛ ولی وقتی تیم چیزی برای ازدست‌دادن نداشته باشد باید تمام تلاشش را بکند.

سید قید والیبال ایران را زد

 وی ادامه داد: امروز و پریروز غیر از نکات فنی تنها حرفی که به بچه‌ها می‌زدم و در آنالیز فنی صحبتش را می‌کردیم این بود که بازی فینال و بازی ضربدری بازی‌ای است که شما باید با سرتان توپ بگیرید، باید زمین بخورید، باید زخم شوید، باید از جان‌ودل مایه بگذارید و مثل بازی‌های دوره مقدماتی نیست. الان هر بازی برای تیم ملی چنین شرایطی دارد و بچه‌ها باید یک‌جور دیگر والیبال بازی کنند نه مثل پارسال که یک جاهایی بی‌خیال بودند. ان‌شاءالله که تیم ملی بتواند نتیجه بگیرد.

 ارزشمندترین بازیکن مسابقات لیگ برتر در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسیده بود «بازیکنان بازی کنند یا بازی کنیم؟»، گفت: نمی‌دانم! به نظر می‌رسد محمد موسوی این بار جدی‌تر از همیشه تصمیم خود را گرفته و علاقه و توانی برای حضور در تیم ملی ندارد؛ مخصوصاً که تیم ملی رقابت‌های حساسی در پیش دارد و هر اشتباهی می‌تواند موجب ازدست‌رفتن المپیک شود.
انتهای پیام/


منبع:ورزش پارسی
http://qomefarda.ir/48298
اخبار مرتبط

نظرات شما