رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم:

حامی پلیس در اجرای طرح عفاف و حجاب هستیم

رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم گفت: هر ایرانی اصیل خواهان امنیت اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و دینی است و از نیروی انتظامی در اجرای طرح عفاف و حجاب حمایت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»  حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضوی مهر به موضوع اجرای طرح عفاف و حجاب از سوی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: اقدام نیروی انتظامی قابل‌تحسین و تقدیر بوده و موجب اجرای قانون است.

 وی اظهار کرد: حجاب علاوه بر اینکه یک اصل ضروری در دین مبین اسلام است، مانند سایر قوانین کشور نیز مورداحترام بوده و لازم‌الاجرا است و تخطی از قوانین، جرم و قانون با مجرم برخورد خواهد کرد.

 رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم ابراز داشت: هر ایرانی اصیل خواهان امنیت اخلاقی، اجتماعی، فرهنگی و دینی است و از نیروی انتظامی به‌صورت تمام‌عیار حمایت می‌کنیم.

 حجت‌الاسلام‌والمسلمین رضوی مهر با اشاره به اینکه از تمام دستگاه‌ها مطالبه پیگیری این اصل قانونی و اسلامی را داریم، خاطرنشان ساخت: همچنین از قانون‌شکنان در مقام حقیقی و حقوقی بیزاری جسته و اجازه نمی‌دهیم به موازین شرعی و مفاد قانونی بی‌حرمتی شود.

 وی بیان داشت: تمام دستگاه‌های حاکمیتی باید نظارت بر پرسنل خود در این زمینه را یک وظیفه شرعی و قانونی بدانند.

 رئیس مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم با بیان این مطلب که پس از تصریح مقام معظم رهبری و اعلام نظر مبارکشان در این زمینه، حجت بر همگان تمام است، اظهار کرد: از اقدام نیروی انتظامی در راستای حفظ و اجرای قانون، حمایت قاطع داریم و از قوه قضائیه، وزارت ارشاد اسلامی، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارت کشور و ستاد امربه‌معروف و نهی‌ازمنکر خواهانیم که همت مضاعف داشته باشند.

 وی در پایان گفت: باید نهادها، سازمان‌ها و دستگاه‌های مربوطه، قصور گذشته در بحث عفاف و حجاب را با فعالیت‌های چندبعدی جبران نموده و دستگاه‌های فرهنگی با انتشار تولیدات رسانه‌ای و احکام شرعی پیرامون عفاف و حجاب، نیروی انتظامی را در این عرصه پرارزش یاری و پشتیبانی نمایند.
انتهای پیام/


منبع:مهر
http://qomefarda.ir/48354
اخبار مرتبط

نظرات شما