معاون وزیر میراث‌فرهنگی:

افزایش اقامتگاه‌ها و هتل‌ها در قم موردتوجه دولت است

معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به لزوم توجه به گردشگری مذهبی در قم از سیاست دولت مبنی بر افزایش اقامتگاه‌ها و هتل‌ها در استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، جواد واحدی، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی عصر پنجشنبه در حاشیه افتتاح طرح‌های گردشگری و بازدید از مجتمع‌های میان راهی در قم اظهار کرد: در استان قم برای اخذ تسهیلات بانکی گام‌های خوبی برداشته شده است و تلاش داریم این تسهیلات را تقویت و سرمایه‌گذاران را برای حضور در این عرصه تشویق کنیم.
وی افزود: در این راستا تلاش خواهد شد تا سرانه تسهیلات بانکی در استان قم افزایش یابد.
معاون وزیر میراث‌فرهنگی در ادامه گفت: سفر امروز باهدف بررسی مصوبات سفر دوره اول رئیس‌جمهور به قم و همچنین پیگیری مصوبات و ادامه بررسی مباحث و مسائل این استان صورت گرفت.
واحدی با اشاره به ظرفیت گردشگری مذهبی در قم افزود: اکثر مصوبات سفر قبلی رئیس‌جمهور به قم با پیگیری استانداری و اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان به سرانجام رسیده است.
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی با اشاره به لزوم توجه به گردشگری مذهبی در قم از سیاست دولت مبنی بر افزایش اقامتگاه‌ها و هتل‌ها در  استان خبر داد.
وی با بیان این که امروز ۲ هتل در استان قم افتتاح شد، خاطرنشان کرد: این هتل‌ها از استاندارد‌های لازم برخوردار بودند و توانستند سرانه تخت‌های استان قم را افزایش دهند.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48738
اخبار مرتبط

نظرات شما