برای اولین‌بار؛

بانوان قمی به اردوی انتخابی تیم ملی ووشو راه یافتند

سه بانوی ووشوکار قمی با کسب سه مدال رنگارنگ ساندای قهرمانی بانوان کشور برای اولین‌بار به اردوی انتخابی تیم ملی ووشو راه یافتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، بتول سادات رفیعی‌پور، نایب‌رئیس هیأت ووشوی استان قم گفت: تیم ووشوی استان قم در رقابت‌های ووشو قهرمانی بانوان کشور با حضور سه سانداکار و یک تالوکار با ترکیب نازنین وثیقی در وزن منفی ۴۸، ریحانه سلمان‌پور در وزن منفی ۵۶ و مهین منتشلو در وزن منفی ۶۵ کیلوگرم در رشته ساندا و مریم هاشمی در رشتهٔ تالو حضور یافتند.
وی افزود: ماحصل این رقابت‌های حساس و نفس‌گیر کسب چهار مدال رنگارنگ و راهیابی هر سه سانداکار قمی به اردوی انتخابی تیمی ملی ووشوی بانوان کشور شد.
رفیعی‌پور با بیان اینکه این افتخارآفرینی برای اولین‌بار در تاریخ ووشوی بانوان قمی رخ‌داده است، افزود: مهین منتشلو مدال طلا، نازنین وثیقی مدال نقره و ریحانه سلمان‌پور مدال برنز در رشتهٔ ساندا را از آن خود کردند و به اردوی انتخابی تیم ملی راه یافتند.
سرپرست تیم اعزامی ووشوی بانوان استان قم خاطرنشان کرد: مریم هاشمی تنها تالوکار قمی، مدال برنز و مقام سومی فرم دائو شو را کسب کرد، اما باتوجه‌به اینکه در رشته تالو فقط مقام اول و دوم به اردوی تیم ملی دعوت می‌شوند، از راهیابی به اردوی انتخابی تیم ملی ووشو رشته تالو باز ماند.
نایب‌رئیس هیأت ووشوی استان قم افزود: سرمربی تیم اعزامی بر عهده خدیجه رضایی بود و رقابت‌های ووشو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی در رده سنی بزرگسال از ۲۸ اردیبهشت‌ماه لغایت یکم خردادماه با حضور بیش از ۳۰۰ شرکت‌کننده از ۳۱ استان و مناطق آزاد در آکادمی ملی ووشو تهران برگزار شد.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48916
اخبار مرتبط

نظرات شما