مچ بند ضدعفونی کننده دست و سطوح رونمایی شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، در سال ۲۰۲۰، به دلیل شیوع کرونا، اسپری‌های ضد عفونی کننده دست به یکی از لوازم جانبی ضروری تبدیل شده است، اما حتی حمل یک بطری کوچک از این مواد نیز می‌تواند دردسر‌هایی را به همراه داشته و به دلیل مواد شیمیایی موجود در آن، ممکن است منجر به انفجار و حریق نیز بشود.

ناگفته نماند هر بار که روی سطحی را لمس می‌کنید باید اسپری را از جیب یا کیف خود خارج کرده و دستان خود یا اشیا و سطوح مورد استفاده و دسترسی را ضدعفونی کنید که این اتفاق در طول روز ممکن است بسیار زیاد رخ دهد. SprayCare Band یک مچ‌بند ضد عفونی کننده است که این امکان را برای فرد ایجاد می‎کند تا بدون هیچ دردسری، دست‌ها و سطوح را ضدعفونی کند.

مچ بند ضدعفونی کننده

برخی این مچ‌بند ضدعفونی کننده را تا حدودی شبیه به وب شوتر یا همان تارانداز مرد عنکبوتی دانسته‌اند که به جای تار، مواد ضدعفونی کننده را به طور افشانه پخش می‌کند. استفاده از این دستگاه تنها با یک لمس کوتاه اتفاق می‌افتد، محفظه‌های خروجی مواد ضدعفونی کننده این مچ‌بند بسیار ریز هستند و به گونه‌ای تعبیه شده‌اند که این مواد به طور دقیق بر روی کف دست ریخته شوند، البته می‌توان از آن برای تمیز کردن سطوح نیز به راحتی استفاده کرد.

این مچ‌بند قادر است فضا یا مساحتی به وسعت ۱۲.۷ در ۶.۴ سانتی‌متر را پوشش دهد بنابر این کاملاً برای تمیز کردن دست مناسب است. هر بار اسپری کردن قطره‌های مواد ضدعفونی کننده با استفاده از این مچ بند سه ثانیه طول می‌کشد و با هر بار پرکردن مخزن این مچ بند می‌توان ۴۰ بار از آن استفاده کرد.

مچ بند ضدعفونی کننده

ابعاد این مچ‌بند ۴۳ در ۴۰ در ۱۵ میلی‌متر است و تفاوت چندانی با یک ساعت ندارد. مخزن ۵ میلی لیتری این مچ‌بند برای یک روز استفاده کافی است. همچنین می‌توان مخزن این مچ‌بند را با روغن‌های دفع کننده حشرات یا انواع اسانس پر کرد. یک چراغ ال‌ای دی نیز بر روی این مچ‌بند نصب شده که در صورت فرارسیدن زمان شارژ باتری ۸۰ میلی آمپری آن روشن می‌شود. شارژ این باتری از طریق پورت یو اس بی صورت می‌گیرد. قیمت این مچ‌بند که به زودی عرضه می‌شود، ۳۱ دلار است.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/22649
اخبار مرتبط

نظرات شما