کارشناس مسائل اقتصادی:

مدیران اقتصادی دولت از ایده های نخبگان و نسل جوان استفاده کنند

عضو هیئت علمی دانشگاه قم با اشاره به اینکه باید به کارآفرینی و اشتغال زایی توجه ویژه شود، گفت: مدیران اقتصادی دولت از ایده های نخبگان و نسل جوان در روند تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها استفاده کنند.

حجت الاسلام فراهانی فرد در گفتگو با خبرنگار قم فردا با اشاره به اقدامات مناسب برای رونق اقتصاد کشور، اظهار داشت: توجه به کارآفرینی و اشتغالزایی یکی از مهمترین اقدامات موثر در رونق اقتصاد کشور است.
وی ادامه داد: برای رونق اقتصاد کشور باید زمینه فعالیت های تاثیرگذار و مفید کارآفرینان در کشور فراهم شود.
عضو هیئت علمی دانشگاه قم با اشاره به چگونگی تعبیر ایران قوی، گفت: برای تحقق این شعار باید در عرصه های مختلف در کشور قوی شویم و روی پای خودمان بایستیم و نگاهمان به ظرفیت های داخلی باشد.
وی اضافه کرد:عمل به شاخصه ها و مؤلفه های اقتصاد مقاومتی از جمله حمایت از رونق تولید ملی، لازمه و پیش نیاز همین اقتدار است.
حجت الاسلام فراهانی با اشاره به اینکه هدف از اقتصاد مقاومتی، مردمی کردن اقتصاد است، خاطرنشان کرد: برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید به نخبگان و کارآفرینان توجه ویژه شود.
وی اضافه کرد: از این حیث از مسئولان دولت سیزدهم به خصوص مدیران اقتصادی انتظار می رود که زمینه لازم برای فعالیت مؤثر و مفید کارآفرینان در کشور را فراهم کنند و در این باره از نظرات و ایده های نخبگان و نسل جوان تحصیل کرده و خلاق در روند تصمیم سازی ها و تصمیم گیری ها، استقبال کنند.

انتهای پیام/160


http://qomefarda.ir/29690
اخبار مرتبط

نظرات شما