رئیس اتاق بازرگانی قم:

روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران شود

ابوالفضل خاکی بااشاره به اینکه موانع تولید فقط انگیزه فعالان اقتصادی را برای تولید کاهش می دهد، گفت: روند تولید در استان و کشور نباید معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

ابوالفضل خاکی در گفتگو با خبرنگار قم فردا  با اشاره به مشکلات تولید اظهار داشت: مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان در استان قم هنوز حل نشده است و بیشتر تولیدکنندگان در بحث‌های مالیاتی مشکل دارند و مدتهاست که این مشکلات حل نمی‌شود.

 وی ادامه داد:  تولید کنندگان تمام تلاش خود را در شرایط سخت تحریم ها و مشکلات اقتصادی کشور انجام می دهند تا در چرخه رقابت باقی بمانند اما متاسفانه مشکلات مالیاتی و دیگر مسائل که بر سر راه تولید کنندگان مثل سنگ قرار می‌گیرد انگیزه این افراد را کاهش می‌دهد.

رئیس اتاق بازرگانی قم  گفت: فعالان اقتصادی طی درخواست های مکرر از اتاق بازرگانی خواستار حل مسائل مالیاتی، بیمه‌ای و بانکی در استان شدند  و نباید با برگشت به عقب دوباره مثل سال های قبل بحث مشکل مالیاتی تولیدکنندگان را در جلسات مختلف مطرح کنیم و حرکت رو به جلو و  بررسی مسائل خطوط تولید و از همه مهمتر  گسترش و توسعه واحدهای تولیدی از  برنامه ها و استراتژی اتاق در ماه‌های آینده است.

وی با تاکید بر این که امیدواریم با همفکری تولیدکنندگان و دستگاه های اجرایی، جرایم مالیاتی و سایر مشکلات مالیاتی تولیدکنندگان برطرف شود، ادامه داد: روند تولید در استان قم در سالی که مزین به جهش تولید است نباید سر این گونه  مسائلی که با تصمیمات استراتژیک مدیران قابل حل است دچار چالش شود بنابراین نباید روند تولید در استان و کشور معطل تصمیمات مدیران دولتی شود.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/29998
اخبار مرتبط

نظرات شما