مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم:

پیاده‌روی اربعین و جاماندگان اربعین سراسر اخلاص، صفا و صمیمیت است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در حاشیه بازدید از مواکب تخصصی فرهنگ و هنر کادر نوجوان کانون‌های مساجد قم تصریح کرد: پیاده‌روی اربعین و جاماندگان اربعین سراسر اخلاص، صفا و صمیمیت است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، امیرعلی عموزاده شامگاه چهارشنبه ۱۵ شهریور در حاشیه بازدید از مواکب تخصصی فرهنگ و هنر کادر نوجوان کانون‌های مساجد قم در مسیر پیاده‌روی جاماندگان اربعین واقع در بلوار پیامبر اعظم (ص) گفت: حضرت سیدالشهدا (ع) ضریحی دارد به وسعت هستی و همه‌جا حرم حضرت اباعبدالله (ع) است.
وی با بیان اینکه "کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا" افزود: در این ایام عده‌ای در کربلا خدمت‌رسانی می‌کنند و عده‌ای در ایران که اگر نگوییم اجرشان بیشتر نیست کمتر هم نیست چرا که دل‌سوخته هستند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تصریح کرد: پیاده‌روی اربعین و جاماندگان اربعین سراسر اخلاص، صفا و صمیمیت است.
وی ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزنده کانون‌های مساجد در عرصه اربعین، افزود: خدا را شکر می‌کنیم که کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بر اساس وظیفه ذاتی خود این گونه فعالانه در عرصه حضور دارند و این تلاش‌ها جای تقدیر دارد.
عموزاده تصریح کرد: هنر یکی از مهم‌ترین ابزار اشاعه فرهنگ است و برای تمدن‌سازی اسلامی ما نیازمند فرهنگ ناب هستیم؛ کانون‌های فرهنگی هنری مساجد نقش مهمی در اشاعه فرهنگ ایفا می‌کنند و ما به همه همکاران و متولیان در کانون‌ها خداقوت می‌گوییم.




انتهای پیام/


منبع:ایسنا
http://qomefarda.ir/45095
اخبار مرتبط

نظرات شما