استاندار قم:
استاندار قم بانک‌های استان را موظف کرد ظرف سه روز آینده سهم خود را در تسهیلات طرح مسکن ملی بررسی و اعلام نمایند.
به مناسبت سالروز ازدواج پیامبر (ص) و خدیجه (س)؛
اخلاق، دین‌داری، شناخت و آگاهی، مشورت و بی‌توجهی به تجملات از شاخصه‌های مهم ازدواج حضرت خدیجه (س) با پیامبر (ص) بود که می‌تواند این شاخصه‌ها برای جوانان امروز الگو باشد.
سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران خبر داد:
سرپرست صندوق اشتغال و کارآفرینی ایثارگران از پیش بینی ایجاد بیش از ۱۳ هزار شغل برای ایثارگران در سامانه رصد اشتغال دولت خبرداد.
رئیس شورای اسلامی شهر قم خبر داد:
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به پیش‌بینی لازم جهت تأمین سرویس مدارس استان توسط تاکسیرانی گفت: بستر مناسب برای سرویس مدارس با رعایت تعرفه مصوب و رانندگان واجد شرایط در قم وجود دارد.
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم:
معاون هماهنگ‌کننده سپاه قم گفت: جنگ تحمیلی ۸ساله تمام شده است؛ اما همچنان جهان استکبار و سلطه با ما درگیر است به همین منظور فرهنگ مقاومت باید حفظ شود، دوران ۸ سال دفاع مقدس بهترین الگوی مقاومت است.
در برخی از مدارس استان رخ داد؛
دریافت کمک‌هزینه اجباری از والدین اعتراض شدید شهروندان را به همراه داشته است.
وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:
وزیر آموزش و پرورش گفت: حجمی از کتب درسی بهتر است حذف شود.
مدیرکل بهزیستی استان قم:
مدیرکل بهزیستی استان قم با بیان اینکه ۱۶۱ وظیفه سازمانی برای بهزیستی تعریف شده است، گفت: تعداد ۵ هزار نفر که شرایط دریافت مستری بهزیستی را داشتند و از سال ۹۷ در نوبت بودند امسال متصل به حمایت‌های حداقلی مستمری شدند.
رئیس دانشگاه حکمت ایرانیان:
رئیس دانشگاه حکمت ایرانیان گفت: دفاع مقدس باعث تحولات اخلاقی عمیقی در بین جوانان شد، به‌طوری‌که اگر همین جوان‌ها به جبهه نمی‌آمدند هرگز چنین تحولات اخلاقی را به دست نمی‌آوردند.
مسئول سازمان بسیج اساتید استان قم:
مسئول سازمان بسیج اساتید استان قم گفت: برای تبیین هر موضوعی مخصوصاً موضوعاتی مانند دفاع مقدس استفاده از ابزار هنر یکی از راهکارهای اساسی است و شاهراهی برای توفیق و ماندگاری خواهد.
رئیس کنگره شهدای استان قم مطرح کرد:
رئیس کنگره شهدای استان قم با اشاره به اینکه یکی از مطالبات رهبری انتقال یاد و خاطره شهدا از طریق ابزار هنر است، گفت: امروز این مطالبه رهبری با تولید ۶۰ اثر در قم محقق شده است.
متخصص گفتاردرمانی در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
این روزها فصل باز شدن مدارس، مهدکودک‌ها و پیش‌دبستانی‌ها است که برخی کودکان در جدایی از والدین و قرارگرفتن در این محیط با مشکلاتی مواجه می‌شوند که خود و دیگران را دچار رنجش می‌کنند.
روایتگر دوران دفاع مقدس:
روایتگر دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه باید یاد و خاطره دوران دفاع مقدس زنده نگه داشته شود، گفت: رزمندگان دوران دفاع مقدس برای زنده نگه‌داشتن دوران دفاع مقدس و انتقال آن به نسل جوان، خاطره‌های خود را مکتوب کنند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید