توصیه دلسوزانه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم؛
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم گفت: یکی از مشکلات که در حال حاضر در قم در بحث فرهنگی سازی وجود دارد مسئله حضور دانش آموز با موتورسیکلت در مدارس است.
مدیرکل اوقاف قم:
مدیرکل اوقاف استان قم با تاکید بر توسعه فرهنگ وقف در کنار انفاق و صدقات گفت: وقف پشتوانه حرکت بزرگ تشیع در طول تاریخ بوده و هست.
استاندار کردستان از کشته‌شدن سه نفر در جریان تجمعات غیرقانونی در شهرهای استان خبر داد و گفت: مرگ هر سه نفر مشکوک است.
همزمان با اربعین حسینی؛
روزانه بیش از ۴۰۰۰ پرس صبحانه گرم به همت هیئت زوارالزهرا قم طبخ و بین زائران حسینی در مسجد جمکران همزمان با اربعین حسینی توزیع خواهد شد.
دبیر انجمن سواد رسانه ای استان قم در گفتگو با قم فردا:
دبیر انجمن سواد رسانه ای استان قم با اشاره به اینکه برای زندگی در عصر حاضر سواد رسانه ای یکی از مهارت های اصلی است، گفت: امروز بجای جلوگیری از ورود اطلاعات به فضای مجازی به صورت فیزیکی و زیرساختی و یا قانونی و حقوقی بایدبا افزایش سوادرسانه ای جامعه آن ها را در مقابل این حجم عظیم اطلاعات واکسینه کنیم
رئیس پلیس راه استان قم در گفتگو با قم فردا مطرح کرد؛
رئیس پلیس راه استان قم با اشاره به موج بازگشت زائران و مسافران گفت: جاده های استان پر حجم و سنگین است، رانندگان که از مرز حرکت می کنند با توجه به طولانی بودن مسافت حتما استراحت کافی داشته باشند.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم؛
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان قم با اشاره به اینکه در مسئله موتورسیلکت بحث فرهنگ بسیار مهم است، گفت: باید به صورت ویژه در مسئله فرهنگ سازی از خانواده ها شروع کنیم و ارگان هایی که در مسائل فرهنگی هم دخیل هستند باید به موضوع ورود پیدا کنند و وظیفه خود را انجام دهند.
کارشناس دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بهزیستی قم خبر داد؛
کارشناس مسئول دفتر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی بهزیستی استان قم گفت: طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان در استان قم اجرا شد.
عضو شورای فرهنگ عمومی استان قم در گفتگو با قم فردا :
عضو شورای فرهنگ عمومی استان قم با اشاره به اینکه برای صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی باید طرح صیانت به نتیجه برسد، گفت: شبکه ملی اطلاعات نوعی سازوکار و زیرساخت برای مقابله با هجمه های رسانه های نوین، مدرن و تعاملی مانند شبکه های اجتماعی است.
مدیر نهضت سراسری کمک مومنانه بسیج سازندگی قم خبر داد؛
مدیر نهضت سراسری کمک مومنانه بسیج سازندگی قم از ایجاد ۱۱ کارگاه با اشتغال مستقیم ۷۱ نفر و اشتغال غیر مستقیم ۱۴۲ نفر توسط بسیج قم خبر داد.
این روزها کاشت ناخن تبدیل به یک روتین زیبایی شده است و هر سالن آرایشی یک ناخن‌کار دارد که به دلیل تقاضا برای کاشت یا ریمو (حذف ناخن قبلی) و کاشت ناخن با طرح جدید، وقت ندارد سرش را بخاراند.
رئیس پلیس راهور استان قم در گفتگو با قم فردا مطرح کرد؛
صدفی با اشاره به پیاده روی جاماندگان در روز اربعین در بلوار پیامبر اعظم گفت: در این روز محدودیت های ترافیکی در این بلوار برای سلامتی و امنیت مردم ایجاد خواهد شد همچنین در این ایام از شهروندان درخواست داریم با توجه به اینکه فرمان اتوبوس زائران پاکستانی در سمت راست است هنگام تخلیه مسافران مراقب باشند.
مسئول قرارگاه مردمی اربعین استان قم مطرح کرد:
مسئول قرارگاه مردمی اربعین استان قم با پیش بینی پذیرش ۱۵هزار نفر زائر در شب های آینده، گفت: در حال حاضر بیش از دو هزار ۵۰۰ خادم به ارائه خدمت به زائرین حسینی مشغول هستند که پیش بینی می‌شود این تعداد به چهار هزار نفر برسد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3