گزارشی از اولین روز «مرحله نهایی چهارمین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج»؛
آیین افتتاحیه مرحله نهایی چهارمین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج، در لانه جاسوسی سابق و با حضور سردار سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.
در روز ولادت پرخیر و برکت ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر قم رنگ وبوی دیگری به خود گرفت.
معاون دادستان قم:
معاون دادستان قم در امور فضای مجازی با تاکید بر ضرورت تبیین مسوولیت افراد در قبال فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، گفت: هر شخص نسبت به تولید محتوا، انتشار و به اشتراک گذاردن مطلب در صفحه خود، محتوای کامنت‌های دیگران در این صفحه و لایک مطالب دیگران مسوولیت قانونی دارد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مظفری مطرح کرد:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مظفری رئیس‌کل دادگستری استان گفت: دستگاه قضایی با سرقت‌های مسلحانه و نزاع دسته‌جمعی قاطعانه برخورد می‌کند.
مدیر حوزه‌های علمیه:
مدیر حوزه‌های علمیه دستور فوری حضور حوزه علمیه، طلاب و گروه های جهادی حوزوی برای کمک به زلزله‌زدگان استان آذربایجان غربی را صادر کرد.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری قم در گفتگو با قم فردا خبرداد؛
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم گفت: کاروان سیار کودک برای محلات شهر فراهم می شود تا به‌صورت سیار در روزهای خاص در محلات و‌ مناطق حضور پیدا کنند و در کنار اجرای برنامه‌های فرهنگی محصولات فرهنگی را ارائه دهند.
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم:
رئیس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قم با اشاره نفوذ صورت گرفته به پرتال شهرداری قم گفت: تا این لحظه هیچ‌گونه شواهدی که دال بر نشت یا حذف پایگاه‌های داده این پرتال باشد، وجود ندارد.
رئیس دانشگاه قم:
رئیس دانشگاه قم با اشاره به اینکه دانشگاه قم آماده جذب نخبگان به‌عنوان هیئت‌علمی را دارد، گفت: باید بعد بین‌المللی دانشگاه قم تقویت شود که در این راستا اقداماتی خوبی هم در حال انجام است.
رئیس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت قم مطرح کرد:
رئیس گروه بهبود تغذیه مرکز بهداشت قم گفت: تقویت سیستم ایمنی بدن در فصل سرما برای پیشگیری و کنترل بیماری‌ها بسیار بااهمیت است، چند عامل باعث تقویت سیستم ایمنی بدن است ازجمله رعایت سبک زندگی اسلامی و ایرانی ازجمله خواب زودهنگام و به‌موقع، تغذیه مناسب، اثر بسیار مثبت در این مسئله دارد.
برای اولین بار در کشور؛
قم نخستین کلان‌شهر کشور بوده که در تحقق هدف عدم دفن مستقیم پسماندهای شهری موفق شده است.
مدیر خدمات‌رسانی نهضت سرا سری کمک مؤمنانه سپاه قم ددر گفتگو با قم فردا:
مدیر خدمات‌رسانی نهضت سرا سری کمک مؤمنانه سپاه قم با اشاره به اینکه در دی‌ماه ۳۵ بخاری، ۱۰۰ تخته پتو بین نیازمندان توزیع‌شد، گفت: ۲۰ هزار بسته شامل آجیل، میوه، خشکبار و مواد غذایی بین نیازمندان استان توزیع شد.
استاد علوم ارتباطات در گفتگو با قم فردا:
استاد علوم ارتباطات با اشاره به اهمیت فضای مجازی در دنیای امروز گفت: ارتقای سواد رسانه‌ای کاهش آسیب‌های فضای مجازی را به دنبال دارد.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قم در گفتگو با قم فردا خبرداد؛
غریب با بیان اینکه رویکرد دولت در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی است گفت: در سفر ریاست جمهوری به قم پیشنهاد تأسیس مرکز کاهش آسیب برای زنان و دختران در شهر مقدس را دادیم که موافقت شد و اعتباری نیز تخصیص داده شد و این مرکز در دو طبقه با مساحت دوهزار متر مربع در حال ساخت است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3