عضو شورای فرهنگ عمومی قم در گفتگو باخبرنگار قم فردا:
عضو شورای فرهنگ عمومی قم با اشاره به اینکه دشمن از طریق فضای مجازی در حال نفوذ در جامعه است، گفت: آسیب های فضای مجازی می تواند با آموزش و ارتقا سواد رسانه ای کاهش یابد.
رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم خبر داد؛
رئیس کانون سردفتران و دفتر یاران استان قم از پایان ماراتن تصویربرداری از دفاتر دست‌نویس و قدیمی دفاتر اسناد رسمی استان قم خبر داد.
قم فردا گزارش می دهد؛
در دوران های بحرانی عده ای از افراد با سو استفاده از این موقعیت دست به احتکار اقلام اساسی جامعه به هدف رسیدن به پول های باد آورده هستند و نتیجه آن تشویش وضعیت جامعه می شود.
کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی با هدف شناساندن خدمات شایان و ایثارگری‌های شهدای روحانی و با شعار «تعهد سرخ از حجره تا سنگر» برگزار می‌شود.
به بهانه برگزاری کنگره شهدای روحانی ؛
شاید تصور شود حالا که انقلاب پیروز شده و جنگ تحمیلی پایان یافته روحانیت در حوزه های علمیه و مدارس و مساجد هستند و دیگر قرار نیست کسی از این قشر شهید شود اما دفاع از حرم و جبهه های مقاومت اسلامی گواه این است که روحانیت اصیل همچنان جان بر کف جایی که لازم باشد سلاح بر دست می گیرد و از این اسلام و وطن دفاع می کند.
به مناسبت هفته جمعیت؛
بدن زن به طور معجزه آسایی با فرایند زایمان طبیعی سازگار است، برای این منظور چهار هورمون اصلی در بدن خانم ها ترشح می شود تا او را برای زایمان طبیعی آماده کند و مادر به راحتی بتواند مراحل زایمان طبیعی را پشت سر بگذارد. 
همزمان با ایام آزادی خرمشهر مزار شهدای سوم خرداد با حضور نیروهای نظامی و عموم مردم غبار روبی و عطر افشانی شد.
مدیر گروه سلامت جمعیت و خانواده مرکز بهداشت استان قم:
مدیر گروه سلامت جمعیت و خانواده مرکز بهداشت استان قم گفت: خدمات قبل، حین و بعد از بارداری به مادران و خدمات به نوزادان در مراکز بهداشت قم به صورت رایگان ارائه می شود.
قم فردا گزارش می دهد؛
باروری یا توانایی داشتن فرزند و موفقیت در فرزندآوری، یکی از مهمترین اتفاقات زندگی مشترک برای همه زوجین است، و ممکن است برخی از رفتارها در زندگی روزمره باعث ناباروری شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم مطرح کرد:
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان قم از برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان خبر داد و گفت: بیش از 15برنامه محوری در سالروز آزادسازی خرمشهر در استان قم برگزار خواهد شد.
هجدهمین پیش نشست کنفرانس بین المللی خانواده و تربیت معنوی به میزبانی خبرگزاری ایکنا برگزار می گردد.
در راستای تحقق‌بخشی به شعار سال؛
جشنواره ایده های فناورانه در راستای تحقق‌بخشی به شعار سال با همکاری بسیج دانشجویی استان قم، دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری در قم برگزار می‌شود.
رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران:
حوزه/ رئیس دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران گفت: جشنواره ایده های فناورانه عرصه را برای معرفی استعدادها فراهم کرده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3