شهردار قم عوان کرد:
شهردار قم با اشاره به اینکه بیش از ۵ هزار میلیارد تومان تا پایان سال پروژه افتتاح خواهد شد گفت: در کمتر کلان‌شهری طرح‌های عمرانی در یک چهارچوب انجام شود اما در شهرداری قم این نظم وجود دارد.
با حضور اقشار مختلف مردم؛
مردم غیرتمند قم با حضور انقلابی خود در تجمع اعتراضی هتک حرمت به ساحت مقدس قرآن کریم محکوم کردند.
برای اولین بار در کشور؛
قم نخستین کلان‌شهر کشور بوده که در تحقق هدف عدم دفن مستقیم پسماندهای شهری موفق شده است.
گرچه در سال‌های اخیر بازار و قیمت‌ها تحت تاثیر گرانی‌ قرار گرفته است و قدرت خرید مردم را کاهش داده است اما این امر موجب فراموشی روز مادر و زن در در بین شهروندان قمی نشده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم:
مدیرکل ورزش و جوانان استان قم با اشاره به اینکه قم باید در برخی ورزش‌ها مانند فوتسال قطب کشور شود، گفت: قم نیازمند یک انقلاب ورزشی است.
اختصاصی قم فردا؛
در این چند روز خبر تحریم فرمانده لشکر ۱۷ علی بن ابی‌طالب علیه‌السلام قم واکنش‌هایی را به همراه داشت، شاید بسیاری ندانند چرا دشمنان از این لشکر ترس و وحشت دارند.
معاون دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم در گفتگو با قم فردا:
معاون دفتر امور زنان و خانواده استانداری قم با اشاره به ظرفیت‌های ورزشی بانوان استان گفت: در استان قم بانوان اثبات کرده‌اند ظرفیت‌های ورزشی بسیار خوبی را دارا هستیم و در عرصه‌های بین‌المللی و قهرمانی نیز توانسته‌اند خوش بدرخشند.
گزارش تصویری؛
مردم شهر مقدس قم بعد از برپایی نماز جمعه، با خشم عمیق خود در محکومیت اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم، اجتماع کردند.
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان قم در گفتگو با قم فردا:
معاون ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت مجموعه ورزشی تختی برای بانوان گفت: اختصاص مجموعه ورزش تختی به بانوان یکی از افتخارات ورزش استان محسوب می‌شود و امیدواریم این مجموعه ورزشی سریعاً در اختیار بانوان قرار بگیرد.
مدیرکل هواشناسی قم در گفتگو با قم فردا خبر داد:
مدیرکل هواشناسی قم گفت: امشب سامانه جدید بارشی وارد استان می‌شود که انتظار می‌رود شاهد بارش‌هایی باشیم.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم مطرح کرد:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم با اشاره به برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآنی در قم، گفت: بیش از ۳۰ هزار نفر در چهار مرحله در حوزه معارفی این مسابقات شرکت کرده‌اند، درحال حاضر در مرحله نهایی کشوری نیز رقابت میان ۷۴ نفر در ۲ بخش آقایان و بانوان دنبال می‌شود.
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم خبر داد:
مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری قم از افتتاح و بهره‌برداری ۷ پروژه مدیریت پسماند و زیست‌محیطی با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان محیط‌زیست کشور در قم خبر داد.
در روز ولادت پرخیر و برکت ریحانه النبی حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن شهر قم رنگ وبوی دیگری به خود گرفت.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3