رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم با بیان اینکه هدف ما تکمیل زنجیره تولید پسته در قم است، گفت: ۷ هزار تن پسته در قم تولید می‌شود که از شهرهای دیگر  از جمله کرمان و تهران صادر می‌شود.
به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛
به مناسبت هفته دفاع مقدس از دو کتابک با عنوان «آرمان عزیز» و «حاج همت» در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس رونمایی شد.
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه قم، فرهنگ و مدیریت جهادی را نسخه شفابخش کشور دانست و گفت: هر جا ما با سبک جهادی کار کردیم موفق بودیم و توانستیم بر قدرت‌های بزرگ جهان پیروز شویم.
گزارش مردمی قم فردا؛
نمایشگاه یاد یاران قم با حضور گسترده مردم و خانواده‌های قمی روبرو شده است.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی هیچ‌وقت به کشور یا سرزمینی حمله نمی‌کند؛ اما در برابر تعرض به سرزمین، دین و اعتقادات کوتاه نمی‌آید و از خود دفاع می‌کند.
معاون استاندار قم:
معاون فرهنگی، ‌اجتماعی و زیارت استاندار قم از ورود هفت میلیون و ۴۳۵ هزار و ۱۰۴ خودرو به استان قم در ایام طرح اربعین (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۰۳) خبر داد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری قم خبر داد:
در جلسه کارگروه فنی آمادگی پاسخ به بحران اقدامات پیشگیرانه و آمادگی برای پاییز و زمستان در دستور کار ستاد فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قرار گرفت.
مدیرکل هواشناسی قم:
مدیرکل هواشناسی قم از پیش‌بینی کاهش دمای این استان تا سه روز آینده خبر داد و گفت: این روند از امروز آغاز می‌شود و دمای هوا به ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.
معاون سازمان صنعت، ‌معدن و تجارت قم:
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، ‌ معدن و تجارت قم گفت: تعداد پرونده‌های تشکیل شده در خصوص کشف کالاهای قاچاق در بازار استان در ۶ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۳۷ درصد رشد کرده است.
گزارش تصویری؛
نمایشگاه یاد یاران از روز جمعه ۳۱ شهریور در محل باغ موزه دفاع مقدس آغاز به کار کرده که مورد استقبال خانواده‌ها قرار گرفته و تا ۷ مهر آماده بازدید عموم است.
امام‌جمعه موقت تهران:
امام‌جمعه موقت تهران، تعاریف قواعد دینی زعامت علما و مرجعیت شیعه که عصاره و حقیقت آن در ولایت‌فقیه متجلی و تداوم امامت انبیا و ائمه (ع) است را، یکی از آثار نامه‌های امام حسن عسکری (ع) دانست.
با ۲۰ غرفه؛
نمایشگاه امنیت غذایی و غذای سالم در معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی قم آغاز به کارکرد.
مدیرکل انتقال خون قم خبر داد:
مدیرکل انتقال خون استان قم از اجرای طرح اهدای خون به یاد و نیابت از شهدا هم‌زمان با هفته دفاع مقدس خبر داد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید