مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم خبر داد:
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قم، از عضویت رایگان کتابخانه‌های عمومی و ویژه‌برنامه‌های فرهنگی غرفه اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قم در مسیر پیاده‌روی نیمه شعبان خبر داد.
مسئول ستاد اسکان اجتماعات مهدوی خبر داد:
مسئول ستاد اسکان اجتماعات مهدوی گفت: غریب به ۳۰ گروه جهادی در قم پای‌کار آمده‌اند تا در فضای سیاسی و میدانی پذیرای خادمان و زائران در نیمه شعبان باشند.
رئیس دانشگاه قم:
رئیس دانشگاه قم گفت: اکنون دانشجویان در دانشگاه‌ها نقش کنشگری فعال در انتخابات دارند برگزاری همایش‌ها، میتینگ‌ها و مناظر در حال انجام است و این قشر دغدغه انتخابات را دارند و فضا را به‌خوبی می‌شناسند که این حرکت تشکل‌ها و انجمن‌های سیاسی دانشجویی قابل‌تحسین است.
معاون وزیر بهداشت تأکید کرد؛
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سلامت و بهداشت بسیار حائز اهمیت بوده و مشارکت دستگاه‌های اجرایی ضمن تأمین سلامت مردم با بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود امری میسر است.
در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد؛
 دهمین دوره آیین جایزه ملی «شهید دکتر محمدعلی رهنمون» و سومین یادواره «شهدای بهداری دفاع مقدس لشکر ۱۷ علی بن ابی‌طالب (ع)» در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
خطیب حوزه:
خطیب حوزه گفت: دشمنان می‌خواستند زن ایرانی یک مجسمه بی‌بندوباری باشد؛ اما حضور فعال بانوان در مقام جهاد تبیین و حرکت‌های اجتماعی و سیاسی و به‌موقع دشمن را به‌غلط کردن انداخت، صحنه انتخابات هم همین است.
همایش ۳۰ هزارنفری بانوان قم برگزار شد؛
همایش ۳۰ هزارنفری بانوان قم با عنوان فضه‌های فاطمه (س) با هدف تأکید بر شرکت حداکثری در انتخابات عصر امروز با حضور جمع کثیری از بانوان استان قم و خانواده شهدا در مصلی قدس برگزار شد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید