مدیر کانون خادم‌یاران رضوی استان:

١٠٠٠ جلد کتاب داستان به کودکان ٨ روستای قم اهدا شد

مدیر کانون خادم‌یاران رضوی استان قم گفت: هم‌زمان با دهه کرامت حدود هزار جلد کتاب داستان در میان کودکان دبستانی ٨ روستای قم توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام سید محمدباقر تکیه‌ای ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از کانون کتاب و کتاب‌خوانی خادم‌یاری رضوی قم در مسجد جوادالائمه (ع) خیابان شهید عطاران، از اجرای طرح گنجینه اهدای کتاب به کودکان روستاهای محروم با همکاری کانون مدافعان زینبی خبر داد.
وی گفت: در مرحله اول این طرح به مناسبت میلاد باسعادت امام رضا (ع) حدود هزار جلد کتاب داستان در دبستان‌های دخترانه و پسرانه روستاهای شهرستان جعفرآباد از جمله حیدرآباد، جعفرآباد، عسگرلو، باقرآباد، شریف‌آباد، پستکان، الویرآباد و علی‌آباد انقلاب توزیع شده است.
حجت‌الاسلام تکیه‌ای نسبت به تداوم اجرای این طرح ابراز امیدواری کرد و با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری نسبت به ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی، اظهار داشت: کتاب «من و کتاب» که به بررسی توصیه‌های رهبر معظم انقلاب درباره کتاب‌خوانی پرداخته است، محتوای خوبی برای تشویق به امر کتاب‌خوانی دارد و پیشنهاد می‌کنم افرادی که در این حوزه فعالیت می‌کنند این کتاب را مطالعه کنند.
وی گفت: اهدای کتاب، سیره و سنت پسندیده علمای دین و اهل علم است و کانون کتاب این کار ارزشمند را بعد از مدت‌ها احیا کرده؛ اما این کار نباید در حد اهدای کتاب باقی بماند، بلکه باید نتیجه مطالعه جامعه هدف و اجرای نهضت مطالعه از سوی کانون پیگیری شود.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/42708
اخبار مرتبط

نظرات شما