هر روز با یک شهید؛

پرچم انقلاب را باید به دست صاحب عصر برسانیم

امیدوارم که پرچم انقلاب جمهورى اسلامى ایران به پرچم انقلاب حضرت مهدى «عج» بپیوندد و حکومت عدل الهى در تمام جهان بر سر مظلومان سایه گستراند و سربلند و استوار باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، شهید اصغر نوروزی در تاریخ یکم مردادماه ۱۳۲۴، در خانواده‌ای اهل ایمان و تقوا چشم به دنیا گشود.

وی پس از چندی مجاهد در جبه‌های حق علیه باطل در تاریخ نوزدهم دی‌ماه ۱۳۶۵ به درجه رفیع شهادت نائل گردید.
در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.
«بسم‌الله الرحمن الرحیم»
(و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون) آل عمران ۱۶۹
مپندارید کسانى که‌ در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند؛ بلکه زنده‌اند و نزد خدای خود روزى می‌برند.
با سلام و درود بر پیشگاه بقیةالله الاعظم روحى فدا و سلام به منجى عالم بشریت ابراهیم دوران موسى زمان درهم کوبنده ستمگران پیر جماران منجى نصر بت‌شکن عصر نایب بر حقش رهبر کبیر انقلاب اسلامى ایران و جهان و حامى مستضعفان.
و سلام بر قلب امت یاور امام حضرت آیت‌الله‌العظمی منتظرى مجاهد نستوه «دامة حفاظة» و سلام بر این امت شهید پرور ایران که خالصانه با مال و جانشان از حریم دین و اسلام پشتیبانى از امام کردند و لبیک گفتند و سلام و درود بر شهداى عملیات هاى اخیر و افتخار آفرینان جبهه هاى حق علیه باطل مخصوصا به سالار شهیدان سرور آزادگان و آزادمردان، جگرگوشه زهرا «س» و پاره تن رسول الله «ص» حسین ابن على علیه السلام و مى گوییم اى حسین جان اگر در کربلا نبودیم که لبیک به نداى هل من ناصر ینصرنى شما بگوییم.
ولى جواب فرزندت روح خدا را مى‌دهیم و تا آخرین قطره خون بدنمان در راه خدا اسلام قرآن و در راه شما جان‌فشانی کرده و پیرو خط سرخ ولایت‌فقیه خواهیم رفت.
سلام و درود به رزمندگان سلحشور و یاران حسین و پیروان خمینى در جبهه‌هاى نبرد حق علیه باطل و شکست‌ناپذیران همیشه در صحنه و سلام و درود به مفقودین و مجروحین و معلولین جنگ تحمیلى و سلام به اسراى عزیزی که چشم‌به‌راه هم‌رزمانشان هستند که کاخ‌های ستم بغداد در زیر پایشان کوبیده شود و دست در دست هم کربلاى حسین و قدس عزیزمان را از چنگال اسرائیل غاصب آزاد سازند و با هم پرچم توحید و دین مبین اسلام در تمام جهان استوار نمایند و بنام الله یار مظلومان این وصیت‌نامه را شروع می‌کنم.
خدایا تو خود شاهدى که با تمام بار سنگین گناهان تمامى تلاش خود را به کار بردم تا در جهت خوشنودى تو حرکت کنم به جبهه آمدنم فقط به این امید است که با ریخته‌شدن خون ناقابلم در راه تو گناهانم آمرزیده شود و امام بزرگوارمان فرموده است چشم امید من به شما جوان‌ها است.
ما جوانان نیز چشم امیدمان به اوست و او را تنها نخواهیم گذاشت و همواره یارویاور او خواهیم بود و این خط رسالت و امامت را دنبال خواهیم کرد و با صراحت می‌گویم که من این راه را آگاهانه انتخاب کرده‌ام و آن را به‌عنوان یک وظیفه انجام می‌دهم.
انسان یکبار به دنیا آمده و یکبار می‌میرد پس چه‌بهتر این مردن در راه خدا باشد چنین انسانى هرگز خود را تنها و بی‌پناه و سرگردان یا پوچ و بى‌ارزش نمى‌یابد.

دشمن بداند که ما عاشق شهادت هستیم تا دمار از روزگار سلطه‌گران آمریکایى و جیره‌خواران و مزدوران آنها در نیاوریم از پاى نخواهیم نشست.
در راه خدا جهاد کنید بکشید و کشته شوید؛ این وعده حتمى خدا در تورات و انجیل و قرآن است.
وصیت‌نامه یکى از عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین «ع» عضو کادر مرکزى انجمن اسلامى شهید مطهرى «رضوان‌الله تعالى علیه» در شهر مقدس خون و قیام و مقلد واقعى خورشید جماران حضرت روح‌الله روحى له الفداء و پاسدار رشید اسلام برادر شهید حاج اصغر نوروزى.
خون کربلا می‌جوشد و ما وظیفه داریم انتقام آن خون‌هایی که مظلومانه ریخته شده است بگیریم.
ای‌کاش حسین «ع» در بین ما بود و مى‌دید که چگونه مردان خدا به ندایش پاسخ مثبت داده‌اند و نهالى که کاشته است با خون خود آبیارى می‌کنند.
امروز یزید زمانه براى ریختن خون حسین «ع» زمان و یارانش با لشکری تا دندان مسلح آمده ولى ما همه آن‌ها را در کربلاى سوسنگرد و خونین‌شهر هویزه آبادان دفن خواهیم کرد و انقلابمان را به سراسر جهان صادر خواهیم نمود تا دیگر هیچ ابرقدرت و زورمداری نباشد که به فکر تجاوز بیفتد.
سلام پدر سلام بر تو اى پدر مهربان که زحمت زیادى کشیدى تا توانستن چنین فرزندى تربیت کنى و در راه خدا و حریم دین اسلام هدیه نمایى هر چند من نتوانستم براى شما خدمتى بکنم تا جبران حداقل زحمات شما باشد، ولى امید است مرا ببخش؛ چون بخشش از بزرگان است التماس عفو دارم.
سلام بر تو اى مادر عزیز و مهربانم؛ بااین‌حال که مى‌دانم احادیث و روایت فراوان در مورد مادر ذکر شده چنان که مى‌فرمایند کلید بهشت در زیر پاى مادران است من نتوانستم خدمتى به شما بکنم ولى باید بگویم آفرین بر تو که توانستى شیر پاک به من دهى و خودت را در پیش فاطمه زهرا سلام‌الله‌علیها روسفید کنى و امیدوارم مرا حلال کنید.
اى خواهرانم و اى همشیرگانم که همیشه دوشادوش من بودید و مهر خواهرى در حق من داشتید و همچنین انتظار مهر برادرى اگر من برادر خوبى براى شما نبودم ولى امیدوارم مرا ببخشید و حلال کنید.
اى همسرم «حاجیه‌خانم» اى راز دارم و اى هم‌دردم، در این لحظات آخر براى شما سلام می‌کنم و سزاوار سلام من هستى چون که من نتوانستم در مدتى که با هم زندگى می‌کردیم حداقل همسر خوبى براى تو باشم و نمى‌دانم چطورى جبران این همه زحمات شما را بکنم و از خجالت شما در آیم تو که همیشه با داشتن و نداشتن من ساختى ولى کسى ندانست که ما چه‌کار می‌کنیم ولى انتظارم از شما بیشتر از اینها شده است و آن این است که:
مربى خوبى براى بچه‌هایم باشى و خوب تربیت کنى و تحویل جامعه دهى؛
همچنان که زحمات و سختی‌ها را توانستى همیشه متحمل شوى و مرا در جامعه سربلند و پیروز کنى همان‌طور باعث سربلندی فرزندانم و افتخار جامعه اسلامى و سرمشق جامعه بشریت شوى و البته می‌دانم براى شما سخت است ولى شما اهل‌بیت رسول‌الله را به یاد بیاورید یقیناً مشکل حل و آسان می‌شود و به تحقیق اجرى عظیم خواهید رسید؛ بر دواى فرزندانم اى جگر گوشگانم می‌دانستم که شما اگر «فرداى بزرگ» در جلوى من بایستید و بگویید پدر شما از جنگ دین اسلام با کفر براى ما تعریف کن، یک مقداری از جبهه تعریف کنید آن وقت من شرمنده و خجالت‌زده شوم نتوانم جواب شما را بگویم و بگویید پس شما که در عصر جهاد زندگى می‌کردی چه‌کار کردید براى اسلام و انقلاب.
من هر چند می‌دانم که نتوانستم پدرى باشم که با شما هم آغوش شوم؛ فرزندانم  من هم این را دلم می‌خواست، ولى افسوس که این ستمگران و یزیدیان زمان از این حریم دین مقدس اسلام دست برنمی‌دارند و تجاوز به خاک و نوامیس مسلمین کردند و ترسیدم فرداى محشر از روى رسول‌الله و اهل‌بیتش شرمنده باشم؛
یار دیرین این امام عزیز نباشم و این روح خدا تنهاست، جان در راهش باید فدا کرد و شما چون زینب و مثل کودکان حسین «ع» راه آن ها را ادامه دهید، چنان‌که تاریخ بر شما افتخار کند و با حفظ حجاب بکوشید تا یارى از خون شهدا و حمایت از من کنید؛ بلکه با این عمل مرا در پیش اهل‌بیت ائمه اطهار و سفید نمایید؛ چون حفظ حجاب مسئله است.
اگر شما ناراحت شدید به یاد کودکان امام حسین و کودکان شهداى عزیزمان هم آغوش شوید و شماها همیشه خوشبخت و پیروز هستید و همیشه در صحنه دعاها، دعاى توسل و دعاى کمیل و نمازجمعه، حاضر شوید و به‌اندازه خودتان به نداى حضرت امام عزیز روحى له الفداء لبیک‌گویید و بدانید ما هر چه داریم از این دعاهاست.
حق پیروز است؛ و سلام بر روحانیت مبارز پیرو خط سرخ ولایت‌فقیه و سلام بر بندگان صالح و شما اى مجاهد فی‌سبیل‌الله آقاى شیخ امیرعلی صائنى سلام بر تو که مدت‌ها با شما رفیق و دوست بودیم خواستم بگویم که وظیفه بزرگ و عظیم و سنگین دارى و بزرگ محل و سنگر دار مسجدها هستى، امیدوارم که مثل کوه استوار باشى و آن توانى که به شما خداوند عطا کرده دریغ نفرمایى و همیشه در صحنه باشى و این مردم را دعوت به دستورات دین و قرآن و اسلام بکنید و یکپارچگى با آن مردم قهرمان و شهیدپرور و همیشه در صحنه که با مشت‌های گره‌کرده آنها می‌توانند به دهان شرق و غرب و یاوه‌گویان جهان بزنند حفظ نمایید و از همگى شما عزیزان حلالیت می‌طلبم.

امیدوارم که پرچم انقلاب جمهورى اسلامى ایران به پرچم انقلاب حضرت مهدى «عج» بپیوندد و حکومت عدل الهى در تمام جهان بر سر مظلومان سایه گستراند و سربلند و استوار باشد.

و السلام علیکم ورحمة الله و برکاته.
به امید پیروزى رزمندگان اسلام و طول عمر امام عزیز و برقرارى حکومت الهى در جهان.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى حتى کنار مهدى خمینى را نگهدار از عمر ما بکاه و بر عمر رهبر افزا

شور یده دلان زبند زندان رفتند/
مرغان سحر بسوى بستان رفتند/
برخیز تو اى زکاروان جا مانده/
با بانک جرس سبک سوارن رفتند/
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/45007
اخبار مرتبط

نظرات شما