هر روز با یک شهید؛

خط امام را محور زندگی خود قرار دهید

خط امام را محور زندگی خود قرار دهید که همواره در سایه آن پیروز هستید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا،  شهید محمد علمایی کوپایی فرزند احمد در سال ۱۳۴۲ در شهر مقدس قم دیده به جهان گشود.
او در تاریخ دوم فروردین ۱۳۶۱ در جبهه شوش بر اثر اصابت ترکش به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.
با تقدیم سلام خدمت بزرگ رهبر عالم اسلام، امام خمینی و روحانیون عالی‌مقام که همواره یار امام و انقلاب بوده‌اند، خدمت امت همیشه در سنگر و هوشیار کشور اهل‌بیت، و رزمندگان مسلمان و مکتبی و با درود فراوان به ارواح پاک شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی، چند سخنی را با امت در میان می‌گذارم.
البته چون بنده عازم جبهه‌های جنگ هستم تصمیم گرفتم چندکلمه‌ای خدمت مردم غیور ایران و مادرم عرض کنم.
تو پدر و ای برادر دینی، فرزندان و برادران شما که به جبهه‌ها می‌روید، همه از علاقه به اسلام و رهبر انقلاب و دوستی روحانیت است که بی شک عشق به وطن هم مشتق از وفا به اسلام و رهبر است.
جوانان ما همان‌طور که رهبرمان فرموده‌اند شهادت را فیض الهی و فوز عظیم خدا و آنگاه که نبرد حق علیه باطل پیروز، با قلبی آکنده از عشق به اسلام و رهبر در پی جویائی حقیقت که همانا صدور انقلاب به خارج از مملکت است.
و تو ای مادر و خواهر محترم که در سراسر ایران در پشت‌جبهه‌ها حماسه آفریده‌اید، اکنون که فرزندان شما در جبهه‌ها شاهد زحمات بی‌دریغ شما برای پیش برد اهداف مقدس اسلام هستند، هر چه بیشتر نبرد خود علیه باطل قوت می‌بخشند تا پرچم حق و جهان‌گستر اسلام سایه الطاف خود را بر سر محرومین جهان بیفکند.
در پایان ندامت بیدار می‌خواهم که همیشه گوش‌به‌فرمان رهبر در صحنه‌ها حاضر باشند که عوامل آن و شوروی زیر چتر ملیت و خلقیت نتوانند، کشور را به‌سوی زمان شاهنشاهی برگردانند. بایستی تأمل و تجربه‌های گذشته باید ابتدا تابه‌حال دریافت کرده باشید که اجانب همیشه از روحانیت اصیل که  الان هم روی کار هستند شکست‌خورده است
چند صدسال است که درصدد نابودی آن برآمده است و نابودی آن جز بی‌تفاوت کردن ذهن‌های عمومی به فرامین و رهنمودهای آنان نمی‌باشد.
خط امام را محور زندگی خود قرار دهید که همواره در سایه آن پیروز هستید.
چندجمله‌ای را هم با پدر و مادر و همچنین آشنایان خود دارم که در پایین می‌آورم از خداوند متعال می‌خواهم که پدر و مادرم را در پناه اسلام، صحیح‌وسالم نگه دارد تا بتوانند دین خود را به اسلام عزیز با رهنمودهای امامشان ادا کند.
 
از جوانان و برادران خود می‌خواهم که ملعبه دست دشمن قرار نگیرند، و فقط گوش‌به‌فرمان امام باشند. این را بگویم، اگر گروهک‌ها، صلاح اسلام و کشور را می‌خواستند لااقل چنین جو تشنجی را که آمریکا در طول ۲ سال بعد از انقلاب به‌شدت خواهان آن بوده است ایجاد نمی‌کردند.
از خواهر بزرگ خود می‌خواهم که همراه با شوهر خود همچنان که پیرو خط امام بودند اسیر تبلیغات منحرف نشوند که آینده تلخی را به همراه دارد چرا که همه ما برادر یکدیگر هستیم.
امیدوار هستم که تمام جوانان در خط اسلام به‌پیش بروند، و همواره پشتیبان دولتی باشند که اهداف اسلام را در مملکت پیاده کند که کشور را رو به تکامل می‌برد که این مشخصه بارز در وجود دولت مکتبی و عزیزمان آقای رجائی بوده است و هست.
در پایان طول عمر رهبر انقلاب و سایر یاوران امام را از خداوند منان خواهانم.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/45244
اخبار مرتبط

نظرات شما