به دلیل نبود نظارت کافی؛

بازار آگهی فروش لاستیک داغ شد

کافی است با مراجعه به پلتفرم‌های آگهی در فضای مجازی سراغ خرید لاستیک بروید، با یک جستجوی ساده قیمت‌های بالایی را برای فروش لاستیک‌های سواری مشاهده می‌کنید که تفاوت معناداری با قیمت لاستیک دولتی دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، چندهفته‌ای است که کاهش عرضه لاستیک به بازار باعث شده تا قیمت‌ها روند صعودی پیدا کرده و خریداران هم در بلاتکلیفی قرار بگیرند؛ اما نکته مهم اینجاست سوءاستفاده‌کنندگان از این شرایط برای انتشار آگهی‌های مختلف استفاده کرده و سعی در تنش بیشتر قیمت‌ها در بازار دارند.
بررسی‌ها نشان می‌دهد با توقف عرضه لاستیک دولتی در بازار قیمت لاستیک افزایش‌یافته و افرادی با انتشار آگهی سعی در افزایش بیشتر قیمت‌ها دارند. کافی است با مراجعه به پلتفرم‌های آگهی در فضای مجازی سراغ خرید لاستیک بروید و با یک جستجوی ساده قیمت‌های  بالایی را برای فروش لاستیک‌های سواری مشاهده می‌کنید که تفاوت معناداری با قیمت لاستیک دولتی دارند.
در حال حاضر لاستیک سمندی به ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، پژویی به ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان و پرایدی به ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسیده است.
امروز اگر مشتری بخواهد لاستیک دولتی تهیه کند باید با مراجعه به نمایندگی‌های فروش یا کارخانه‌ها اقدام به خرید نماید علاوه بر این دولت راهکار استفاده از پلتفرم‌های مجازی را نیز به مردم پیشنهاد داده است تا در این سایت‌ها ثبت سفارش خود را انجام دهند؛ اما نکته مهم اینجاست عرضه‌ای در این سایت‌ها  انجام نمی‌شود و مدام مخاطب با اخطارهای مختلفی در عدم موجودی لاستیک روبه‌روست، نمایندگی‌های فروش نیز مدعی هستند لاستیکی در اختیار آنها نیست و مشتری باید منتظر تحویل کارخانه باشدانتهای پیام/


منبع:تسنیم
http://qomefarda.ir/45333
اخبار مرتبط

نظرات شما