هر روز با یک شهید؛

وحدت در پذیرفتن ولایت‌فقیه رمز پیروزی اسلام است

ایثارگر، رمز پیروزی ما داشتن مکتب اسلام، وحدت، ولایت‌فقیه است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی « قم فردا » شهید محمود کمالی در تاریخ ۱۰ شهریورماه ۱۳۴۱ در شهر مقدس قم به دنیا آمد.

 وی در مجاهدت‌های فراوانی که داشت، ایثار، فداکاری و حضور چشمگیر خود را در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به ثبت رساند و سرانجام در تاریخ ۲ شهریورماه ۱۳۶۱ به درجه رفیع شهادت نائل آمد. در ادامه وصیت‌نامه این شهید والامقام را می‌خوانید.

 و الذین جاهدو فیما لنهدینهم سبلنا وان الله لمع المحسنین

 شکر و سپاس بی‌پایان خدای تعالی را که به من توفیق داد که به جبهه بروم و بتوانم انسان شوم، خدای تعالی را شکر می‌کنم به‌خاطر وجود رهبر کبیر انقلاب امام خمینی که راه‌ورسم مؤمن بودن را به ما آموخت. هر انسانی که به قرب الهی برسد باید خویشتن را از وابستگی نجات داده و در این راه قدم زند.

 اصلاً فلسفه وجودی ما برای چیست؟ مگر جز این است که ما آمده‌ایم تا به کمال رسیم و از حیوانیت به انسانیت رسیم و از شقاوت به خوشبختی؛ پس باید تمام اعمالمان در جهت خدا باشد؛ اگر ذره‌ای کار در جهت غیر خدا و در راه شیطان باشد، از راه اصلی منحرف شده‌ایم. یکی از راه‌های قطع وابستگی و مردسازی همین جبهه‌های جنگ است، کاش ما در کربلا بودیم و از یاران امام حسین (ع) بوده و در زمانش شمشیر می‌زدیم.

 در زمانی شمشیر می‌زنیم که این حسین زمان و این کربلاهای مکرر تاریخ است. ایثارگر، رمز پیروزی ما داشتن مکتب اسلام، وحدت، ولایت‌فقیه است. از این خط که استمرار حکومت انبیاست منحرف نشوید و در گرداب‌های آلودهٔ گناه و معصیت نیفتید. حال که با عنایات الهی و دست غیبی حضرت مهدی (ع) انقلاب اسلامی در شرف پیروزی کامل است؛ شما به توسل به قرآن این مکتب عالی انسان سازه زمینه‌ساز حکومت آن حضرت، تا همچنان امام عزیز کشور را به صاحب اصلی‌اش بقیةالله تحویل دهیم.

 پدر و مادر مهربانم، خدا به شما عمر دهد که لطف کردید که بتوانم در راه اسلام عزیز تا حد توان خود کاری کنم، می‌دانم که نتوانستم جبران زحمات شما را سال‌های دوران تحصیل و بعد از آن برای ما متحمل شدید بکنم. خدای تعالی به شما خیر دهد.

 برادران و خواهران عزیزم، نکند با شهادت من شما ذره‌ای به خودتان راه دهید، بلکه شما باید باروح وحدت ایمانی این راه را ادامه دهید.

 تا نابودی دشمن از پای نایستید. به خدا قسم سعادت در شهادت است. به خدا رستگار می‌شوید و با شهادت است که می‌توانید به سدر الهی برسید. در خاتمه برای امام عزیزمان طول عمر آرزو می‌کنم. خداوندا رزمندگان اسلام را با پیروزی کامل در کربلای حسین برسان.انتهای پیام/160


http://qomefarda.ir/46353
اخبار مرتبط

نظرات شما