معاون پژوهشی جامعه المصطفی خبر داد:

تبیین دستاورد‌های «جامعه المصطفی» در هفته پژوهش

معاون پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه از اجرای یک‌صد و هفتاد عنوان برنامه در هفته پژوهش با رویکرد تبیین دستاورد‌های علمی و تحقیقی این مرکز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت‌الاسلام امیررضا عابدی نژاد در نشست با خبرنگاران با اعلام این خبر، گشایش نمایشگاه دستاورد‌های المصطفی از روز ۱۸ آذر در مجتمع آموزش عالی امام خمینی (ره)، نکوداشت انجمن‌ها و تشکل‌های علمی، اجلاسیه تقدیر از کتابداران و مدیران کتابخانه‌های المصطفی را از مهم‌ترین برنامه‌های جامعه المصطفی العالمیه در هفته پژوهش برشمرد.
وی افزود: با گشایش نمایشگاه دستاورد‌های المصطفی از روز ۱۸ تا ۲۳ آذر میزبان اساتید، دانش‌پژوهان، محققان و پژوهشگرانی هستیم که می‌خواهند با فعالیت نشریات و فعالیت‌های پژوهشی المصطفی آگاه و دستاورد‌های این مجموعه طی سال‌های اخیر بخصوص در عرصه تحقیق و پژوهش آگاه شوند.
معاون پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه همچنین برگزاری نشست‌های نقد کتاب‌های پژوهشی در حوزه تاریخ و سیره اهل‌بیت و کارگاه‌های مطالعات و تحقیقات را از دیگر برنامه‌های این مرکز در هفته پژوهش عنوان کرد.
در تقویم ۲۵ آذر از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور به نام روز پژوهش نام‌گذاری شده که هرساله به این مناسبت برنامه‌های مختلف در استان قم هم‌زمان با سراسر کشور با رویکرد تحقیق و پژوهش اجرا می‌شود.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/46397
اخبار مرتبط

نظرات شما