با نام «ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﯾﻨﻪ»؛

زندگی‌نامه مؤسس بزرگ‌ترین کارخانه موتورسیکلت ایران منتشر شد

انتشارات «دستان» به‌تازگی کتابی تحت عنوان «ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﯾﻨﻪ» را منتشر کرده که به شرح ﺯﻧﺪگی، ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ صنعتی بنیانگذار یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های موتورسیکلت کشور پرداخته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» «ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﯾﻨﻪ: نگاهی ﺑﻪ ﺭﻭﺯگار ﺍﺑﻮﺍﻟﻔﻀﻞ ﺣﺠﺎﺯی» عنوان تازه‌ترین اثر نشر «دستان» است که در آن به شرح ﺯﻧﺪگی، ﺗﺠﺮﺑﻪ ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ صنعتی بنیانگذار یکی از بزرگ‌ترین کارخانه‌های موتورسیکلت کشور پرداخته است.

این کتاب در شمارگان ۲ هزار نسخه و ۲۳۲ صفحه روانه بازار نشر شده و تلاش می‌کند راز و رمز موفق شدن از دوران نوجوانی این صنعتگر را به مخاطبان خود منتقل کند.

ﺍﺑﻮﺍﻟﻔﻀﻞ حجازی در این کتاب در پاسخ به پرسش‌های نویسنده کتاب، ورود به بازار کار در دوران کودکی، راه‌اندازی کسب و کار در سال‌های نوجوانی، خاطرات دوران انقلاب، حضور در جبهه‌های جنگ از ۱۳ سالگی، گام نهادن در مسیر صنعتگر شدن، راه‌اندازی بزرگ‌ترین کارخانه موتورسیکلت بخش خصوصی ایران با نام تندر شهاب، حضور در عرصه‌های مختلف سرمایه‌گذاری و کارآفرینی و بخش‌های مختلفی از زندگی شخصی خود را با مخاطبان به اشتراک گذاشته است.

طراح و مجری این اثر گروه «رسامد» است که پروژه‌ای را برای معرفی صنعتگران و کارآفرینان موفق کشورمان به نسل‌های جدید آغاز کرده است.

«ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺁﯾﻨﻪ: نگاهی ﺑﻪ ﺭﻭﺯگار ﺍﺑﻮﺍﻟﻔﻀﻞ ﺣﺠﺎﺯی» به شیوه گفت‌وگو در هشت فصل مختلف به انضمام آلبوم تصاویر، به قلم جواد شمس تدوین و نگارش شده است.

جواد شمس، روزنامه‌نگار با بیش از ۲۰ سال سابقه در رسانه‌های مختلف است که یکی از گزارش‌های نوشته شده توسط او کاندیدای «جایزه داستان واقعی سوئیس» در سال ۲۰۲۳ شد که یکی از معتبرترین جوایز روزنامه‌نگاری جهان محسوب می‌شود و از جایگاه والایی برخوردار است.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/47309
اخبار مرتبط

نظرات شما