مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم:

آرد موردنیاز واحدهای نانوایی قم در ایام نوروز تأمین شده است

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی قم گفت: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته آرد موردنیاز واحدهای نانوایی استان در ایام ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز به‌خوبی تأمین گشت و سامانه خرید آرد برای نانوایی‌ها زودتر باز شد تا آن‌ها بتوانند سهمیه آرد خود را خریداری و دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»  سعید محمدی  دراین‌خصوص بیان داشت: باتوجه‌به آغاز تعطیلات نوروزی و حضور گسترده زائران در قم تمهیدات لازم برای تدارک گندم موردنیاز کارخانه‌های آرد استان صورت‌گرفته و هیچ مشکلی در تأمین و حمل آرد موردنیاز واحدهای نانوایی برای پخت نان مصرفی مردم وجود ندارد.

 وی با اشاره به نظارت بر عملکرد نانوایی‌ها در ماه مبارک رمضان و تعطیلات نوروز، افزود: ما از واحدهای نانوایی استان انتظار داریم که در این ایام باتوجه‌به حجم گسترده مراجعه‌های مردم برای تهیه نان، ساعت کاری خود را مطابق برنامه اعلام شده، رعایت کنند و همچنین نهایت تلاش خود را برای حفظ کیفیت نان به کار گیرند.

 وی ادامه داد: هدف اصلی برنامه‌های ما در دبیرخانه آرد و نان استان، کسب رضایت مجاوران و زائران بارگاه کریمه اهل‌بیت (ع) است و ما همه امکانات خود را بسیج کردیم تا با تدارک گندم مرغوب و تولید مطلوب آرد، نان موردنیاز مردم قم به‌خوبی تأمین و باکیفیت مناسب به دست ایشان برسد.انتهای پیام/


منبع:ایرنا
http://qomefarda.ir/48062
اخبار مرتبط

نظرات شما