فرمانده سپاه استان قم:

فعالیت جهادگران در ایام نوروز همانند دفاع مقدس است

فرمانده سپاه استان قم، گفت: فعالیت جهادگران عرصه‌ سازندگی و محرومیت‌زدایی در ایام نوروز و با زبان روزه همانند دوران دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری تسنیم، سردار محمدرضا موحد، فرمانده سپاه امام علی بن ابی‌طالب (ع) استان قم با حضور در روستاهای قلعه چم، علی‌آباد و خلج آباد از توابع این استان، از فعالیت گروه‌های جهادی در ایام نوروز بازدید و از جهادگران تقدیر و تشکر به عمل آورد.
فرمانده سپاه استان قم در این بازدید ضمن خداقوت به جهادگران عرصه‌ سازندگی و محرومیت‌زدایی، فعالیت جهادگران در ایام نوروز را همانند دوران دفاع مقدس دانست.
وی گفت: جهادگرانی که در تعطیلات نوروزی و با زبان روزه جهاد می‌کنند، قطعاً دفاع مقدسی را در این برهه‌ سخت اقتصادی رقم می‌زنند که کاملاً ستودنی و قابل‌ستایش است.
موحد بیان کرد: حرکت زیبای جهادگران در شروع سال جدید و هم‌زمان با ماه رمضان برکتی را در زندگی آنها ایجاد می‌کند که برای خودشان قابل‌لمس خواهد بود.
فرمانده سپاه استان قم در جمع جهادگران به ارتباط آنها با همدیگر در ایام جهاد اشاره و بیان کرد: در این اردوها شما جهادگران ضمن خدمت به مردم و ارتباط‌گیری با همدیگر به خدمت خود نیز در آمدید، چون این جهاد قبل اینکه خدمت‌رسانی به مردم باشد در واقع خدمت‌رسانی به تزکیه خودتان است و باید قدر لحظات زیبای جهاد و عهد خدمت در سازندگی را بدانید تا قبل ساختن آن خانه‌ محروم و آن مدرسه، خودتان ساخته شوید.
وی تصریح کرد: فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی، عمرانی، پزشکی که جهادگران در ایام پر شور و نشاط نوروز در راستای جهاد و خدمت با همدلی انجام می‌دهند خدماتی است در جهت محرومیت‌زدایی که ستودنی است.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48179
اخبار مرتبط

نظرات شما