معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قم:

محفل «امام حسنی‌ها» صدای دشمنان را درآورد

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی قم با اشاره به اقدامات خوب رسانه‌ای که در راستای برپایی «محفل امام حسنی‌ها» انجام شد، افزود: این امر صدای دستگاه‌های تبلیغاتی دشمنان را درآورد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری مهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول ابوالقاسمی در خصوص برپایی محفل «امام حسنی‌ها» در ورزشگاه آزادی تهران بیان کرد: دشمنان مکتب اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران در سال‌های اخیر تلاش‌های گسترده‌ای در راستای القای ناامیدی در جامعه ایرانی انجام داده‌اند و این امر با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌های معاند و بیگانه صورت می‌گیرد تا این‌گونه وانمود کنند که مشکلات اقتصادی موجب شده تا ملت ایران دست از ارزش‌های دینی و اسلامی بردارند.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم گفت: برپایی «محفل امام حسنی‌ها» در ورزشگاه آزادی در واقع در نقطه مقابل اقدامات دشمنان بوده و این حضور گسترده مردم در این برنامه قرآنی این پیام را به دنیا مخابره کرد که ملت ایران نه‌تنها ناامید نیست؛ بلکه سرزنده و مقاوم در پاسداری از ارزش‌های دینی ایستاده است.
وی با بیان اینکه جامعه ما به این‌گونه نشاط عمومی و معنوی نیاز دارد، بیان کرد: این برنامه اثبات کرد که می‌شود نشاط را بر پایه معنویت در جامعه ایجاد کرد و باید به سمت گسترش این‌گونه برنامه‌ها حرکت کنیم و در هر یک از استان‌های کشور نیز می‌توان ازاین‌دست برنامه‌ها برگزار کرد.
حجت‌الاسلام ابوالقاسمی با اشاره به اقدامات رسانه‌ای خوبی که در راستای برپایی «محفل امام حسنی‌ها» انجام شد، افزود: همین جریان‌سازی رسانه‌ای بود که موجب شد تا صدای دستگاه‌های تبلیغاتی دشمنان درآید و تلاش کنند تا اثر این برنامه فاخر را انکار و کم‌رنگ کنند؛ اما تلاش‌های آنان مؤثر واقع نشده و این برنامه اثرگذاری خود را داشته و هنوز پس از چندین روز از برپایی آن بازخوردهای آن در جامعه مشهود است.
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم در ادامه عنوان کرد: برنامه محفل در دو سال اخیر که ایام ماه مبارک رمضان از شبکه سوم سیما پخش می‌شود موجب علاقه‌مندی روزافزون خانواده‌ها به قرآن کریم شده و موجب شد تا نسل جوان به امر تلاوت یا حفظ قرآن کریم روی بیاورد و «رویداد امام حسنی‌ها» قله برنامه محفل بود.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48193
اخبار مرتبط

نظرات شما