در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ صورت گرفت؛

 بازدید نایب‌رئیس اتاق بازرگانی داغستان از غرفه قم

 الدر بوتائف نایب‌رئیس اتاق بازرگانی جمهوری داغستان روسیه با حضور در نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران اکسپو ۲۰۲۴ از غرفه استان قم بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» الدر بوتائف نایب‌رئیس اتاق بازرگانی جمهوری داغستان روسیه امروز با حضور در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ از غرفه استان قم بازدید و با سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم دیدار کرد.

 سید اکبر غلامیان سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم در این دیدار بر افزایش تعاملات تجاری ایران به‌ویژه استان قم با روسیه تأکید کرد.

 وی در ادامه گفت: روسیه به‌عنوان کشور دوست و همسایه ما، مقصد خوبی برای صادرات استان قم محسوب می‌شود و می‌توانیم با افزایش تعاملات خود ظرفیت‌های صادراتی این استان را بیشتر معرفی کنیم.

 نایب‌رئیس اتاق بازرگانی جمهوری داغستان روسیه نیز در این دیدار با اشاره به استقبال شهروندان روسی از کالاهای ایرانی، عنوان کرد: کالاهای ایرانی از کیفیت خوبی برخوردار هستند و این موضوع باعث استقبال شهروندان ما در سراسر این کشور شده است.

 بوتائف بیان کرد: ما به دنبال افزایش تعامل با ایران و قم هستیم و می‌توانیم ظرفیت‌های صادراتی قم در حوزه‌های مختلف را بیشتر در کشورمان معرفی کنیم.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48559
اخبار مرتبط

نظرات شما