مدیرکل پست قم:

پست قم در توزیع مرسولات حاوی کتاب پیشتاز است

مدیرکل پست قم گفت: این اداره کل در توزیع مرسولات حاوی کتاب در سطح کشور پیشتاز است و دراین‌رابطه همراهی خوبی با ناشران استان دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از خبرگزاری ایرنا ابوالفضل باقری منش بیان داشت: در همین رابطه پست قم برای ارسال و توزیع مرسولات ناشران استان در نمایشگاه کتاب تهران آمادگی کامل دارد و این ظرفیت خوبی برای فعالان حوزه کتاب است که می‌توانند مرسولات خود را در سراسر کشور به دست مخاطبان برسانند.
وی با اشاره به تجربه‌ همکاری پست استان با ناشران در سال‌‌های گذشته به‌ویژه ارسال آثار عرضه شده در بخش مجازی نمایشگاه کتاب، افزود: باتوجه‌به اینکه در سال‌های اخیر و پس از شیوع کرونا نمایشگاه کتاب در ۲ بخش حضوری و مجازی فعالیت می‌کند، امسال نیز پست در کنار ناشران بخش قبول و توزیع مرسولات حاوی کتاب را برعهده دارد.
وی ادامه داد: به علت تعداد بالای ناشران و فروشندگان کتاب قم که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران غرفه مجازی دارند خدمات ویژه‌ای برای آنان در نظر گرفته‌ایم و مقرر شده تا مرسولات کتاب توسط خودروهای پستی از محل مجتمع ناشران در قم جمع‌آوری شود.
باقری منش گفت: در طول سالیان برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی پست استان همیشه در جایگه دوم قبول و توزیع مرسولات کتاب پس از استان تهران قرار گرفته و امسال نیز با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در صدد هستیم؛ مانند دوره‌های گذشته نقش مهم پست استان را در قبول و توزیع مرسولات این رویداد فرهنگی به‌خوبی ایفا نماییم.
انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48761
اخبار مرتبط

نظرات شما