مدیر حوزه‌های علمیه:

وجود نورانی حضرت معصومه (س) قم را متحول کرد

مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور گفت: وجود نورانی حضرت معصومه سلام‌الله‌علیها این شهر را متحول کرد و نورانیتی به این شهر بخشید که حوزه علمیه آن بیش از هزار سال ماندگاری پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» به نقل از باشگاه خبرنگاران، سفیران کریمه اهل‌بیت (س) در استان قم با حضور در مرکز مدیریت حوزه علمیه با آیت‌الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور دیدار کردند.
 آیت‌الله اعرافی در این دیدار ضمن تقدیر از خادمان و کارگزاران حرم مطهر بانوی کرامت عنوان کرد: قبل از ورود حضرت معصومه (س) به شهر مقدس قم، این شهر یک حوزه بزرگ بود که بزرگانی از اصحاب اهل‌بیت در این شهر بودند؛ ولی وجود نورانی حضرت معصومه (س) این شهر را متحول کرد و نورانیتی به این شهر بخشید که حوزه علمیه آن بیش از هزار سال ماندگاری پیدا کرده است.
آیت‌الله اعرافی حرم مطهر بانوی کرامت و حوزه علمیه را روح شهر مقدس قم دانست و افزود: به برکت وجود حضرت معصومه (س) انقلاب اسلامی ایران به پیروزی رسید و معارف از این کشور به سایر نقاط جهان نشر پیدا کرد.
‌مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی و انتشار معارف اهل‌بیت از قم به سایر نقاط جهان آغاز راه است و به فضل خداوند متعال پیروزی‌های بیشتری در راه است.

انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48781
اخبار مرتبط

نظرات شما