هر روز با یک شهید؛

زندگی معنوی را ترجیح می‌دهم

در وصیت‌نامه شهید «محمود ابراهیم‌زاده» می‌خوانید: روز تشییع‌جنازه من را با روز عروسی من یکی بدانید و این یک زندگی معنوی است که من در آن دنیا دارم و این زندگی معنوی را بر زندگی مادی ترجیح می‌دهم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا»   شهید محمود ابراهیم‌زاده در تاریخ سیزدهم شهریورماه ۱۳۴۲، در شهر قم و در خانواده‌ای مذهبی، مؤمن و متدین چشم به جهان گشود.

 شهید ابراهیم‌زاده مراحل تحصیل خود را تا کلاس پنجم ابتدایی گذارند و ادامه عمر خویش را به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شتافت.

 این شهید والامقام در تاریخ نهم آذرماه ۱۳۶۰، با درگیری مستقیم با دشمن در منطقه بستان، به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 مزار این شهید در گلزار شهدای شیخان استان قم است. در ادامه وصیت‌نامه شهید محمود ابراهیم‌زاده را می‌خوانید.

 بسم رب الشهدا والصدیقین

 با سلام خدمت امام امت و با درود به شهدای این انقلاب و با سلام به پدر و مادر عزیزم

 از پدر و مادر خودم می‌خواهم که از من راضی باشند و من اگر شهید شدم من را ببخشند و از خدا بخواهید که من را با شهیدان صدر اسلام محشور بگرداند و از خانواده‌ام می‌خواهم اگر من شهید شدم من را در گلستان شیخان به خاک بسپارند.

 پدر و مادر عزیزم، خواهران و برادران مهربان از شما می‌خواهم که اگر من شهید شدم برای من گریه نکنید؛ زیرا که من به گریه شما احتیاج ندارم؛ از شما فقط این را می‌خواهم که ادامه‌دهنده راه شهیدان این انقلاب و اسلام عزیز باشید.

 روز تشییع‌جنازه من را با روز عروسی من یکی بدانید و این یک زندگی معنوی است که من در آن دنیا دارم و این زندگی معنوی را بر زندگی مادی ترجیح می‌دهم.

 در آخر پدر و مادر عزیز خودم و خواهران و برادران عزیزم رامی بوسم.

 مادر جان، پدر جان، خواهران و برادران/ خداحافظ.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/48841
اخبار مرتبط

نظرات شما