مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم:
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قم گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال‌جاری بیشترین تعهد ایجاد اشتغال در استان قم برای بخش صنعت بوده‌ که با رصد صورت گرفته در این بخش نشان از تحقق بالای هدفگذاری‌ مورد نظر دارد.
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان قم خبر داد:
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان قم گفت: از ابتدای سال ۱۰۷۷۱ مورد به مبلغ ۱۴ هزار میلیارد ریال در قالب تسهیلات ازدواج و ۱۴۲۱۵ مورد به مبلغ بیش از ۶ هزار میلیارد ریال در قالب وام فرزندآوری به متقاضیان در استان اعطا شده است.
طبق اعلام بانک مرکزی از شنبه مورخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۸، علاوه بر صرافی‌های مجاز، شعب منتخب بانک‌های ملی ایران، ملت، تجارت، سپه و صادرات ایران نسبت به فروش ارز در سرفصل تأمین نیازهای ضروری در سقف معادل ۵۰۰۰یورو اقدام خواهند کرد.
وزیر اقتصاد با بیان اینکه شفافیت بی‌رحمانه‌ای را در خصوص مسئله مولدسازی پیگیری خواهیم کرد، گفت: می‌توان یک قطعه‌زمین را بر اساس قیمت کارشناسی به یک پیمانکار واگذار کرد تا در مقابل یک پروژه عمرانی دیگر به بهره‌برداری برسد.
معاون وزیر ارتباطات از آمادگی پست ایران برای در اختیار قرار دادن تجارب خود در زمینه‌های تحول دیجیتال، هوشمندسازی، خدمات مالی پستی و پست سبز به پست عمان خبر داد.
وزیر راه و شهرسازی طی تماس تلفنی با مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی ضمن کسب اطلاع از آخرین وضعیت زلزله خوی ، دستورات لازم را برای امدادرسانی و کمک به زلزله زدگان صادر کرد.
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از کاهش نرخ بیکاری در ۱۹ استان خبر داد و گفت: براساس گزارش جدید مرکز آمار از وضعیت بازار کار نسبت به پاییز سال گذشته، شاهد کاهش نرخ بیکاری کل بوده‌ایم.
اختصاصی قم فردا؛
کارگران یک شرکت بزرگ تولیدکننده لوازم‌خانگی از پایمال‌شدن حقوق قانونی خود گلایه دارند.
در سومین جلسه هیات عالی مولدسازی و با تصویب این هیات ، حدود ۱۰۰۰ ملک و دارایی راکد دولت، در مسیر مولدسازی قرار گرفت.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس بیان کرد: تاکنون حدود ۸۰ تا ۹۰ درصد دستگاه‌های دولتی به قانون حساب واحد خزانه پیوسته‌اند و برخی از ارگان‌ها مثل دانشگاه‌های علوم پزشکی که حدود ۱۰ تا ۱۵ درصد کل مشمولین این قانون هستند، هنوز به حساب خزانه نپیوسته‌اند.
بعد از حذف ارز ترجیحی در فصل بهار شاهد پیاده‌سازی دلار توافقی در تابستان و پاییز بودیم و بعد از تغییرات در بانک مرکزی، موضوع سیاست تثبیت و دلار ۲۸۵۰۰تومانی مطرح شده است.
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد: نامه بدون هماهنگی شورای رقابت باعث خسارت ۱۰۰ هزار میلیاردی تومانی به سهامداران شد.
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به هدفگذاری تجارت ۳ میلیارد دلاری ایران و قزاقستان گفت: راه‌اندازی شعبه بانک ایرانی در قزاقستان در دستور کار دو کشور قرار دارد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/1