مدیرکل راه و شهرسازی قم:
مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: هم اینک ساخت واحدهای مسکونی یک‌طبقه حیاط‌دار با الگوبرداری از معماری ایرانی‌اسلامی در هفت سایت این استان در حال ساخت است.
سال گذشته؛
مدیرعامل شرکت گاز قم گفت: سال گذشته ۱۷۰ کیلومتر شبکه‌گذاری گاز طبیعی در این استان اجرا شد که با افزوده‌شدن این مقدار، طول خطوط لوله گاز استان به چهارهزار و ۵۸۰ کیلومتر رسید.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم گفت: صنعت مبلمان این استان نیاز به برندسازی و معرفی هرچه بیشتر دارد که در این راستا آمادگی داریم تا با همکاری واحدهای تولیدی به ارتقا جایگاه این صنعت کمک کنیم.
قم فردا گزارش می‌دهد؛
طبق آمارهای منتشر شده، سال گذشته صنعت کفش و صندل قم جز سومین کالای صادراتی استان قرار داشته که باید در این زمینه نگاه‌ ویژه‌ای به این صنعت در جهت برطرف‌کردن مشکلات و چالش‌ها انجام شود.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم گفت: توسعه نمایشگاه محصولات تولیدی کارخانه‌های قم در شهرک صنعتی شکوهیه استان با همکاری اتاق بازرگانی به‌منظور فرهنگ‌سازی الگوی مصرف کالای ایرانی، در دستور کار قرار گرفته است.
معاون شرکت شهرک‌های صنعتی قم:
معاون صنایع کوچک شرکت شهرک‌های صنعتی قم گفت: ۹۸ درصد صنایع این استان کوچک و متوسط هستند و نیاز است تا هرگونه برنامه‌ریزی در حوزه فعالیت‌های صنعتی در قم با درنظرگرفتن این مسئله باشد.
ساخت یک‌صد واحد مسکن ملی؛
مراحل پایانی ساخت ۱۰۰ واحد طرح نهضت ملی شهرستان کهک استان قم این روزها در حال اجرا است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید