با کلام نور همراه باشیم؛
رئیس پلیس راهنمایی‌ورانندگی استان قم مطرح کرد:
استاندار قم:
استاندار قم مشارکت در انتخابات را یک تکلیف شرعی دانست و گفت: باید با دعوت از مردم برای حضور در انتخابات یازدهم اسفندماه به وظیفه‌ای که در خصوص جهاد تبیین داریم، عمل کنیم.
فرماندار قم:
فرماندار قم رقابت ۲۸۱ نامزد در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه قم را موردتوجه قرارداد و گفت: تعداد نامزدهایی که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی برای کسب سه کرسی نمایندگی رقابت می‌کنند، ۲.۳ برابر بیشتر از دوره قبل است.
معاون وزیر بهداشت تأکید کرد؛
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: سلامت و بهداشت بسیار حائز اهمیت بوده و مشارکت دستگاه‌های اجرایی ضمن تأمین سلامت مردم با بهره‌وری از ظرفیت‌های موجود امری میسر است.
وزیر آموزش‌وپرورش:
وزیر آموزش‌وپرورش به عزم دولت سیزدهم در توسعه فضاهای آموزشی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر روزانه هشت مدرسه در کشور ساخته می‌شود که نشان می‌دهد کشور به کارگاه بزرگ مدرسه‌سازی تبدیل شده است.
در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد؛
 دهمین دوره آیین جایزه ملی «شهید دکتر محمدعلی رهنمون» و سومین یادواره «شهدای بهداری دفاع مقدس لشکر ۱۷ علی بن ابی‌طالب (ع)» در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
همایش ۳۰ هزارنفری بانوان قم برگزار شد؛
همایش ۳۰ هزارنفری بانوان قم با عنوان فضه‌های فاطمه (س) با هدف تأکید بر شرکت حداکثری در انتخابات عصر امروز با حضور جمع کثیری از بانوان استان قم و خانواده شهدا در مصلی قدس برگزار شد.
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت:
سخنران حرم بانوی کرامت گفت: قرآن کریم درد‌ها را شفا و ما را از گرفتاری‌ها و شداید نجات می‌دهد؛ ولی متأسفانه مسلمانان امروز گرفتار کفر و نفاق هستند.
توسط رئیس پلیس راهنمایی‌ورانندگی قم؛
رئیس پلیس راهنمایی‌ورانندگی استان قم ضمن اعلام تمهیدات ترافیکی جشن‌های نیمه شعبان در شهر قم گفت: امسال برخی پارکینگ‌های حاشیه مسجد جمکران حذف شده است و کاهش ظرفیت پارکینگ‌ها در تمهیدات ترافیکی مسجد مقدس جمکران تأثیرگذار خواهد بود.
مسئول ستاد احیای شب نیمه شعبان:
مسئول ستاد احیای شب نیمه شعبان کشور از برگزاری این مراسم در مسجد امام حسن عسگری (ع) قم خبر داد.
استاندار قم:
استاندار قم گفت: امروز جهاد مسکن‌سازی در استان با سرعت زیادی در حال پیشرفت است و ما معتقدیم نیاز مردم قم در این حوزه باید هرچه سریع‌تر تأمین شود.
وزیر اقتصاد:
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: انتشار محدود گواهی اوراق سپرده خاص تصمیم ستاد اقتصادی دولت بود که بانک مرکزی آن را اجرایی کرد.
استاد حوزه علمیه قم:
استاد حوزه علمیه قم، تأخیر در ازدواج را عامل بسیاری از آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: امروز تک‌زیستی در کلان‌شهرها بیداد می‌کند و خطر بزرگی است که باید برای آن چاره‌اندیشید.
رئیس هیئت ورزشی جانبازان و توان‌یابان:
رئیس هیئت ورزشی جانبازان و توان‌یابان استان قم گفت: اردوی جدید تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در حالی برگزار خواهد شد که استان قم محمد محمدنژاد و جواد منصوری را در آن اردو خواهد داشت.
سرپرست هیات کشتی قم:
سرپرست هیئت کشتی استان قم گفت: سه فرنگی‌کار قمی طی اسفندماه جاری راهی جام‌های بین‌المللی در ۲ کشور خواهند شد.
عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی:
عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: سالانه افزون بر ۳ هزار مقاله در خصوص سلامت معنوی در سطح دنیا تدوین می‌شود که این موضوع در کشور ما نیز همیشه موردتوجه بوده است.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت