گزارش تصویری؛
مراسم شکرانه برداشت پسته در باغ پسته روشن استان قم با حضور کشاورزان و مسئولان کشوری و استانی برگزار شد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم:
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از پیش‌بینی کشت گندم، کلزا و دانه‌های روغنی در ۳۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.
شانتاژ به‌سبک ذی‌نفعانِ بورس کالا؛
سازوکار بورس کالا در ۴ صنعتِ فولاد و پروفیل، مس، سیمان و پتروشیمی در حالی که منجر به حذف برخی رانتها شده اما در عمل به سازوکاری برای ایجاد رانت برای بازیگران جدید نیز تبدیل شده است.
دستور آیت‌الله رئیسی برای بررسی خط اعتباری ویژه مسکن؛
درحالی بانک‌ها و مؤسسات مالی به ۸۱ درصد تکلیف قانون خود در نهضت ملی مسکن عمل نکرده‌اند که رئیس‌جمهوری دستور بررسی پیشنهاد ایجاد خط اعتباری ویژه بانک مسکن را صادر کرد.
قائم مقام وزیر جهادکشاورزی:
قائم مقام وزیر جهادکشاورزی گفت: هیچ جلسه‌ای در دولت با حضور معاون اول رئیس جمهوری درباره تخصیص ارز کشاورزی به واردات خودرو تشکیل نشده است.
معاون اداره ورزش و جوانان قم:
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: این استان در پایان چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با کسب ۱۸ مدال و کسب رده چهاردهم سه پله نسبت به سال قبل صعود کرد.
بازی‌های آسیایی هانگژو؛
تیم ملی جودو مردان و زنان کشورمان به کار خود در نخستین حضور مهم و رسمی در مسابقات بین المللی بعد از چهار سال محرومیت خاتمه داد.
اتفاق تلخ؛
دختر تالوکار ایران در هنگام اجرای فرم نتوانست خودش را خوب کنترل کند و به شدت آسیب دید.
فرمانده سپاه قم:
فرمانده سپاه قم، فرهنگ و مدیریت جهادی را نسخه شفابخش کشور دانست و گفت: هر جا ما با سبک جهادی کار کردیم موفق بودیم و توانستیم بر قدرت‌های بزرگ جهان پیروز شویم.
رئیس شورای اسلامی شهر قم خبر داد:
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به پیش‌بینی لازم جهت تأمین سرویس مدارس استان توسط تاکسیرانی گفت: بستر مناسب برای سرویس مدارس با رعایت تعرفه مصوب و رانندگان واجد شرایط در قم وجود دارد.
رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی قم:
سید محمدحسین دهناد، رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم، خواستار ساماندهی بلوار شهید سلیمانی شد و اظهار کرد: در مباحث علمی در حوزه ترافیک رساندن تمام خودروها به نزدیک‌ترین پارکینگ به محل تجمع اشتباه بوده و نمی‌توان بر اساس این رویکرد ترافیک شهر را ساماندهی کنیم.
در خلال سفر به قم انجام شد؛
پدر دومادیوس الراهب از بزرگان کلیسای قبطی مصر در خلال سفر به قم از جامعه الزهرا بازدید و با مدیران و جمعی از اساتید این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
در دومین دوره مسابقات رخ داد؛
مسابقات بزرگ گلوله‌زنی قهرمان کشور با یک نشان قهرمانی و دو عنوان نایب‌قهرمانی برای قمی‌ها به پایان رسید.
طی مراسمی انجام شد؛
در مراسمی با حضور تولیت مسجد مقدس جمکران، دو اتاق فرمان تلویزیونی برای پوشش مطلوب، گسترده و هرچه بهتر مراسم‌ها و برنامه‌های متعدد و فاخر این مسجد به بهره‌برداری رسید.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه:
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی هیچ‌وقت به کشور یا سرزمینی حمله نمی‌کند؛ اما در برابر تعرض به سرزمین، دین و اعتقادات کوتاه نمی‌آید و از خود دفاع می‌کند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت