کارشناسان مذهبی در گفتگو با قم فردا مطرح کردند؛
کارشناسان مذهبی با اشاره به اینکه زندگی امام رضا(ع) در عرصه سیاسی، حکومتی و نیز در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، تبلیغی و در عرصه تلاش برای مقابله با فتنه و حفظ اسلام و مکتب اهلبیت(ع) و مقابله با توطئه های داخلی و بین المللی درس آموز است که باید سبک زندگی رضوی در جامعه ترویج داده شود.
آیت الله فقیهی در گفتگو با قم فردا مطرح کرد:
عضو جامعه مدرسین حوزه با اشاره به نقش موثر امام رضا(ع) در روشنگری و آگاه سازی مردم، گفت: توصیه من این است که در ایام شهادت امام رضا(ع) از سنت زیبای خدمت به زائران حسینی الگو سازی شود.
در گفتگوی قم فردا با کارشناسان مذهبی مطرح شد؛
اخلاق، سیره و رفتار پیامبر یکی از مسائل بسیار مهم است که در هر بُعد از جامعه مخصوصا سبک زندگی می تواند الگو قرار بگیرد.
استاد حوزه و دانشگاه در گفتگو با قم فردا:
این استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به تلاش استکبار و صهیونیسم در برهم زدن ثبات و امنیت کشور، گفت: یکی از ویژگی‌ها ممتاز ملت ایران رصد هوشمندانه امور است و علاوه‌ی بر تحلیل وقایع و تفکیک مطالبات حق از نا حق، در وقت مقتضی و هنگامه‌‌ی پاسخ به هتاکان و هنجارشکنان، ورودی بی‌مانند خواهند داشت.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم:
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان قم گفت: مساجد در ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و هنری نقش مهمی دارند به‌عنوان‌مثال در دوران کرونا مساجد به مرکز تولید ماسک و سایر اقلام تبدیل شدند.
به همت موسسه خاتم؛
کتاب خانواده محوری و سیاست گذاری تالیف دکتر سید محمد حسین چاوشیان با هدف ارایه الزامات راهبردی سیاست گذاری خانواده محوری در فرهنگ عمومی و سازمانی به چاپ رسید.
آیت الله حسینی خراسانی در گفتگو با قم فردا :
عضو خبرگان رهبری با اشاره به اینکه دشمن به دنبال از بین بردن وحدت بین امت های اسلامی است، گفت: وحدت بین ادیان الهی از برکات پیاده روی اربعین است.
رئیس کانون شاعران آئینی استان قم با اشاره به اینکه قم یک پایگاه جدی برای شعر آئینی کشور است، گفت: استاد مجاهدی در این مسیر زحمت های بسیاری کشیده است. شعر آئینی قم در کشور پرچم دار است.
مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه قم با اشاره به ورود مداحان به مسئله تبیین گفت: ما نقش راهی داریم و این نقش راه ما سال به سال به روز رسانی می شود در دیداری که مداحان با رهبری دارند. مداحان حتما سخنان رهبری در این دیدارها را مطالعه کنند. رهبری بر روی تبیین اصرار دارند که مداحان بر این عرصه ورود کنند.
اعضای جامعه مدرسین در گفتگو با قم فردا مطرح کردند؛
اعضای جامعه مدرسین بر مسئله تقویت وحدت در پیاده روی اربعین و استفاده از این ظرفیت برای نشر فرهنگ اسلام و انقلاب تاکید کردند.
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: روزانه سه وعده و در مجموع ۱۲ هزار پرس غذای گرم توسط موکب امامزادگان قم در شهر سامراء، میان زائران حسینی توزیع می‌شود.
رئیس کانون شاعران آئینی استان قم؛
رئیس کانون شاعران آئینی استان قم گفت: برای اینکه جوانان در این مسیر قرار بگیرند و به سمت فرهنگ عاشورا سوق پیدا کنند و در این مسیر موفق باشند باید فرهنگ عاشورا تبیین شود.
مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه قم ؛
مسئول سازمان بسیج مداحان سپاه قم شاره به اینکه مداح باید شعر مناسب و پیام دار بخواند، گفت: رهبر معظم انقلاب به جهاد تبیین اشاره کرده اند که این مسئله باید در بین مداحان و هنرمندان هم اتفاق بیفتد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3