هر روز با یک شهید؛
خط امام را محور زندگی خود قرار دهید که همواره در سایه آن پیروز هستید.
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت:
سخنران حرم مطهر بانوی کرامت با اشاره به آیه ۲۳ سوره احزاب شهید رئیسی را مصداق این آیه دانست که بر سر عهد خود باخدا صادقانه ایستادند و با شهادت خود پیمانشان را به آخر رساندند، گفت: با وجود بی‌احترامی برخی افراد به رئیس‌جمهور، ایشان جواب کسی را نمی‌داد و خود را سرباز ولایت می‌دانست.
اساتید برجسته حوزه مطرح کردند؛
اساتید برجسته حوزه با اشاره به‌ضرورت ترویج سبک زندگی رضوی در جامعه، عنوان کردند: متولیان دین باید در جامعه برای ترویج معارف اهل‌بیت (ع) و نهادینه‌سازی ارزش‌های اسلامی و سبک زندگی آنها اهتمام بیشتری داشته باشند.
هر روز با یک شهید؛
در وصیت‌نامه شهید «محمود ابراهیم‌زاده» می‌خوانید: روز تشییع‌جنازه من را با روز عروسی من یکی بدانید و این یک زندگی معنوی است که من در آن دنیا دارم و این زندگی معنوی را بر زندگی مادی ترجیح می‌دهم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم:
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ‌ قم با اشاره به طرح‌های حمایتی از زوج‌های جوان، گفت: سال گذشته ۴۵۰ سری جهیزیه به نوعروسان در این استان قمی اهدا شد.
در تولید محتوا کسب کرد؛
تیم رسانه‌ای سازمان بسیج رسانه استان قم در رویداد ملی «جام رسانه امید» موفق به کسب رتبه سوم تولید محتوا و انتشار امیدآفرین در این جشنواره شد.
منتخب خوزستان در خبرگان رهبری:
حجت‌الاسلام‌ والمسلمین رفیعی با بیان این که نیازمند حضور فقیهانه حوزه در ورزش هستیم، گفت: نهادهای ورزشی در عرصه‌های فرهنگی، دینی و فقهی نیازمند کمک حوزه هستند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید