مسئول غرفه حوزه های علمیه خواهران گفت: طلاب خواهر و برادر در همه زمینه ها تلاش و نقش آفرینی می کنند.
مسئول غرفه اردبیل گفت: در غرفه های کنگره شهدای روحانی تمام وصیت نامه ها و زندگی نامه شهدا در دسترس عموم مردم قرار دارد که می تواند به عنوان الگویی در زندگی اشخاص استفاده شود.
رئیس اوقاف ناحیه یک قم:
رئیس اوقاف ناحیه یک شهرستان قم سوم خرداد را یکی از زیبا‌ترین جلوه‌های نصرت الهی به مردم ایران دانست و گفت: یکی از بهترین روزهای پس از پیروزی انقلاب که مردم ایران هیچ‌گاه آن را از یاد نمی‌برند.
نماز عید فطر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حرم حضرت معصومه (س) برگزار شد.
مسئول معاونت فرهنگی تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع) گفت: طلاب در جبهه و پشت جبهه در زمان جنگ به رسالت خود می پرداختند.
غرفه داران نمایشگاه «ردای سرخ» در گفتگو با قم فردا مطرح کردند؛
غرفه داران نمایشگاه «ردای سرخ» با اشاره به اینکه تبیین و روشنگری نقش بی‌بدیل روحانیت در تمام دوران بوده است، گفت: نسل جدید در کنگره ها و یادواره ها با سیره عملی و رفتاری شهدا در ابعاد مختلف آشنا می شوند
نمایشگاه "ردای سرخ" کنگره ۴۰۰۰ شهید روحانی در قم از روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه در مصلی قدس قم کار خود را آغاز کرده و تا ۱۰ خرداد نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
رئیس مرکز امور قرآنی اوقاف استان قم گفت: ثبت نام برای شرکت در چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران در سطح استان قم با مدت زمان یک ماه آغاز شد.
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: 330 محفل قرآنی، حضور 60 مبلغ روحانی و برپایی نمایشگاه در حرم حضرت معصومه(س) بخشی از فعالیت‌های قرآنی این داره کل در ماه رمضان هستند.
دبیر دهمین دوره دوسالانه عکس هنرمندان قم گفت: نامزدهای دریافت جایزه این دوسالانه معرفی شدند.
روز معلم یکی از نوستالوژی‌ترین روزهایی است که در هر سنی ،تداعی‌کننده جشن های کوچکی است که در پاسداشت مقام معلم با تمام دارایی‌های زیبای کودکانه برگزار می شود.
مدیرکل اوقاف قم:
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: روابط عمومی باید نقش تنظیم‌کننده روابط میان مدیران و ارباب رجوع را بر عهده بگیرند.
کارشناس مسائل دینی:
کارشناس مسائل دینی با اشاره به اینکه اگر حادثه تخریب قبور ائمه بقیع هرساله بازخوانی نمی شد دشمنان اسلام اصل قبور را هم تخریب می کردند گفت: وهابیت به دنبال حذف آثار اسلامی و اگر نمی ترسیدند قبر پیامبر اعظم را نیز تخریب می کردند اما به برکت پیروزی انقلاب اسلامی و محور مقاومت این فتنه دشمن شکست خورد.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3