مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان قم:
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم گفت: باید پیام‌های ناب قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در اختیار جوانان اروپا قرار گیرد و سزاوار نیست که در ارتباط با نشر مبانی قرآنی کوتاهی کنیم.
به همت بسیج طلاب قم؛
دوره آموزشی"رسانه و هویت طلبگی" به همت سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قم و با حضور طلاب و فضلای بسیجی فعال در عرصه رسانه و فضای مجازی برگزار شد.
شب آرزوها اولین شب جمعه ماه رجب؛
اولین جمعه ماه رجب به شب «لیلة الرغائب» یا «شب آرزوها» معروف است باتوجه‌به عظمت و اهمیت این شب، بهترین دعاها و آرزوها را از درگاه خداوند طلب کنیم و همه برای یکدیگر و رهایی از شر این ویروس منحوس دعا کنیم.
استاد و پژوهشگر حوزه علمیه قم:
استاد و پژوهشگر حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه امام هادی (ع) در دوران زندگی خود مخصوصاً در زمان شکنجه، کرامت بسیاری از خود نشان می‌داد، گفت: یکی از فعالیت‌های مهم امام در آن دوران آماده‌کردن شیعیان برای دوران غیبت حضرت مهدی (عج) بود.
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه شاگردان امام محمدباقر (ع) توانستند فرهنگ اسلامی را در سراسر جامعه اسلامی گسترش و نشر دهند، گفت: مجاهدت و تلاش امام باقر (ع) و امام صادق (ع) سبب شد تا تمدن اسلامی شکل‌گرفته و امروز شیعه را با عنوان جعفری و ادامه‌دهندگان مکتب و فقه امام جعفر (ع) بشناسند
مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم خبر داد:
مسئول امور بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از آغاز طرح تربیت کنشگر جهاد تبیین با حضور شبکه ۵ هزار نفره بانوان خبر داد.
تولید مستند تلویزیونی اشک شوق به کارگردانی محسن اردستانی رستمی و تهیه‌کنندگی سید محمدحسین چاوشیان آغاز شد.
حجت الاسلام والمسلمین رفیعی:
استاد حوزه و دانشگاه با بیان اینکه حضرت آیت‌الله صافی به‌شدت از حریم اهل‌بیت(ع) دفاع می‌کردند، بیان کرد: در این زمینه حساس بودند و اگر احساس می‌کردند درجایی حقوق اهل‌بیت(ع) نادیده گرفته می‌شود به‌شدت ایستادگی می‌کردند.
اولین سالگرد ارتحال حضرت آیت‌الله صافی گلپایگانی، امشب با سخنرانی عضو هیئت علمی جامعه المصطفی در مسجد امام حسن عسکری( ع) قم برگزار شد.
مدیر عامل صندوق اعتباری هنر تاکید کرد:مصمم هستیم با همکاری دو‌جانبه با سازمان تأمین اجتماعی همه تلاش خود را در جهت گسترش خدمات بیمه‌ای بکار بسته تا بتوانیم امنیت شغلی را برای تداوم فعالیت حرفه‌ای اهالی فرهنگ، هنر و رسانه فراهم آوریم.
مدیر کتاب‌فروشی «دنیای کتاب» از اجرای طرح خرید کتاب با ۲۰ درصد تخفیف همزمان با پنج سالگی این مجموعه فرهنگی خبر داد و گفت: اهالی کتاب و کتابخوانی از طرح‌های فصلی خرید حضوری کتاب از کتاب‌فروشی‌ها رضایت داشتند و امیدواریم مسئولان وزارت ارشاد بار دیگر این طرح را به شکل حضوری اجرا کنند.
مدیر عامل خانه خلاق و نوآوری اشراق مطرح کرد؛
مدیر عامل خانه خلاق و نوآوری اشراق گفت: هدف رویداد تانا؛ خلق ارزش مشترک بین نهادهای اجرایی و شرکت‌های دانش بنیان است.
مدیرکل اوقاف قم:
مدیرکل اوقاف استان قم گفت: بعضی افراد، از صدها سال قبل به فکر امروز ما بوده‌اند و موقوفاتی را برای برطرف کردن نیازهای جامعه در نظر گرفته‌اند، بعضی از این موقوفات دارای نیت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد هستند.
ادامه

در شبکه های اجتماعی به ما بپیوندید

یادداشت
1/3