از سوی بسیج هنرمندان؛

فراخوان جشنواره عکس و فیلم موبایلی «رویش» در قم اعلام شد

سازمان بسیج هنرمندان استان قم فراخوان جشنواره استانی عکس و فیلم موبایلی رویش ویژه نوجوانان دختر و پسر استان قم در سنین ۱۰ الی ۱۵ سال را برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، دسته اول موضوعات این جشنواره اجتماعی شامل احترام به پدر، مادر یا خدمت‌رسانی به همسایه یا اهل محل و غیره، دسته دوم اجتماعی شامل امربه‌معروف، اقامه نماز، احترام به یکدیگر، نهی‌ازمنکر، صرفه‌جویی، دسته سوم شهید و شهادت شامل معرفی شهید محل، وصیت‌نامه شهید، پدر شهدا، مادر شهدا و غیره، دسته سوم خانواده شامل کمک به پدر و مادر، ازخودگذشتگی، مهربانی، نظم در خانه، انجام کارهای خانه و غیره و دسته چهارم مدرسه شامل احترام به معلم، فعالیت‌های فرهنگی، بسته معیشتی، همدلی، سرود، نماهنگ و غیره می‌شود.
همچنین بخش ویژه این جشنواره به موضوعات عفاف و حجاب شامل چشم‌پاکی، صداقت، امانت‌داری، چادرنماز، چادر، محرم و نامحرم اختصاص‌یافته پاست.
قالب آثار شامل فیلم کوتاه، کلیپ، گزارش ویدئویی، عکس پوستر و عکس‌نوشته است و مهلت ارسال آثار تا ٢٠ خردادماه در نظر گرفته شده است.
علاقه‌مندان برای ارسال اثر باید در بسترهای ایتا و تلگرام با شماره ۰۹۱۰۹۷۰۶۴۵۰ ارتباط برقرار کنند و همه آثار تولیدی در قالب موبایلی مورد پذیرش دبیرخانه جشنواره است.
اهدای لوح تقدیر و هدیه نقدی به نفرات برتر در هر رشته، عضویت در انجمن‌های هنری سازمان بسیج هنرمندان و شرکت مداوم در کارگاه‌های توانمندی آموزش پروژه‌ای تدوین، فیلم کوتاه و غیره و حمایت از ایده‌ها و آثار برگزیده برای تولید و پخش از شبکه‌های ملی و استانی از جمله امتیازهای پیش‌بینی شده برای برگزیدگان این جشنواره است.


انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/42612
اخبار مرتبط

نظرات شما