در بوستان شهروند پردیسان قم؛

سرای «شهیده سیاری» افتتاح شد

سرای محله «شهیده سیاری» باهدف ارتقای فرهنگ شهروندی، ترویج و اعتلای میراث و هویت فرهنگی، تاریخی و انقلابی شهر قم، در بوستان شهروند پردیسان قم افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمد طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم در آیین افتتاحیه سرای محله شهیده سیاری بوستان شهروند پردیسان ضمن تقدیر از تلاش‌های مجموعه مردمی قرارگاه سیدالشهدا (ع) گفت: امید است با حضور مجموعه‌های مردمی در سطح محلات شهر مقدس قم، فعالیت‌های فرهنگی و هنری رشد روزافزونی داشته باشد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین روحانی مسئول قرارگاه مردمی سیدالشهدا (ع) نیز با تشریح فعالیت‌ها و برنامه‌های این مرکز، عنوان کرد: سرای محله شهیده سیاری باهدف ارتقای فرهنگ شهروندی، ترویج و اعتلای میراث و هویت فرهنگی، تاریخی و انقلابی شهر قم، توانمندی زنان در راستای تقویت اقتصاد خانوار و رونق تولید خانگی و غنا بخشیدن به برنامه‌های اوقات فراغت کودکان و نوجوانان راه‌اندازی شده و علاوه بر اجرای برنامه‌های فرهنگی، هنری و آموزشی، خدماتی همچون مشاوره رایگان نیز برای عموم مردم ارائه می‌شود.
وی اضافه کرد: کانون‌های تخصصی مختلفی در سرای محله شهیده سیاری تشکیل و بر اساس نیاز محله و شهروندان، خدمات مختلفی را ارائه خواهند داد و ما از همه شهروندان ساکن در محدوده این سرای محلی دعوت به فعالیت و مشارکت در این مرکز می‌کنیم تا با هم‌افزایی بهتر، گام‌های مؤثری در بهبود موضوعات فرهنگی و اجتماعی این محله برداریم.
گفتنی است سرای محله شهیده سیاری به مساحت هزار مترمربع در پردیسان، بلوار شهروند، بوستان شهروند واقع شده که با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری قم و قرارگاه مردمی سیدالشهدا (ع) راه‌اندازی شد.
انتهای پیام/


منبع:خبرگزاری فارس
http://qomefarda.ir/45873
اخبار مرتبط

نظرات شما