مدیرکل تعزیرات حکومتی قم خبر داد:

 رشد ۶۷ درصدی تعداد پرونده وارده به تعزیرات حکومتی

مدیرکل تعزیرات حکومتی قم گفت: تعداد پرونده‌های وارده به تعزیرات حکومتی قم در سه ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، ۶۷ درصد رشد داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «قم فردا» تقی حسام افزود: تعداد پرونده‌های تعزیرات در سه ماه اول سال گذشته از سه هزار و ۳۲۴ فقره به پنج هزار و ۵۵۸ فقره در سه ماه امسال رسیده است.

 وی اضافه کرد: همچنین تعداد گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی با متولیان نظارت بر بازار از ۹۷۱ مورد به ۲ هزار و ۲۶۶ مورد افزایش‌یافته که معادل رشد ۱۳۳ درصدی است.

 وی بیان کرد: در سه ماه نخست امسال، پنج هزار و ۵۵۸ فقره پرونده به شعب تعزیرات حکومتی وارد شده که چهارهزار و ۵۵۳ پرونده مربوط به کالا و خدمات، ۵۸۷ پرونده مربوط به پرونده قاچاق کالا و ارز و ۴۱۸ پرونده نیز مربوط به بهداشت، دارو و درمان بوده است.

 حسام گفت: تاکنون به تخلف چهارهزار و ۵۵۰ فقره پرونده رسیدگی و برای متهمین و متخلفان رأی صادر شده است.

 به گفته وی، شعب تعزیرات پرونده‌های قاچاق کالا و ارز را به پرداخت یک هزار و ۷۳ میلیارد و ۱۹۵ میلیون ریال، کالا و خدمات ۷۰۰ میلیارد و ۸۵۵ میلیون ریال و برای پرونده بهداشت، دارو و درمان ۱۱ میلیارد و ۲۰۴ میلیون ریال جزای نقدی محکوم کرده است.

 وی همچنین از همشهریان خواست مراتب هرگونه تخلف از سوی اصناف را با شماره ۱۲۴ بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و یا با سامانه tazirat۱۳۵.ir سازمان تعزیرات حکومتی در میان بگذارند.
انتهای پیام/


منبع:ایرنا
http://qomefarda.ir/49327
اخبار مرتبط

نظرات شما