رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از پیش‌بینی کشت گندم، کلزا و دانه‌های روغنی در ۳۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.
سازوکار بورس کالا در ۴ صنعتِ فولاد و پروفیل، مس، سیمان و پتروشیمی در حالی که منجر به حذف برخی رانتها شده اما در عمل به سازوکاری برای ایجاد رانت برای بازیگران جدید نیز تبدیل شده است.
درحالی بانک‌ها و مؤسسات مالی به ۸۱ درصد تکلیف قانون خود در نهضت ملی مسکن عمل نکرده‌اند که رئیس‌جمهوری دستور بررسی پیشنهاد ایجاد خط اعتباری ویژه بانک مسکن را صادر کرد.
قائم مقام وزیر جهادکشاورزی گفت: هیچ جلسه‌ای در دولت با حضور معاون اول رئیس جمهوری درباره تخصیص ارز کشاورزی به واردات خودرو تشکیل نشده است.
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم گفت: این استان در پایان چهارمین دوره المپیاد استعدادهای برتر کشور با کسب ۱۸ مدال و کسب رده چهاردهم سه پله نسبت به سال قبل صعود کرد.
تیم ملی جودو مردان و زنان کشورمان به کار خود در نخستین حضور مهم و رسمی در مسابقات بین المللی بعد از چهار سال محرومیت خاتمه داد.
دختر تالوکار ایران در هنگام اجرای فرم نتوانست خودش را خوب کنترل کند و به شدت آسیب دید.
فرمانده سپاه قم، فرهنگ و مدیریت جهادی را نسخه شفابخش کشور دانست و گفت: هر جا ما با سبک جهادی کار کردیم موفق بودیم و توانستیم بر قدرت‌های بزرگ جهان پیروز شویم.
رئیس شورای اسلامی شهر قم با اشاره به پیش‌بینی لازم جهت تأمین سرویس مدارس استان توسط تاکسیرانی گفت: بستر مناسب برای سرویس مدارس با رعایت تعرفه مصوب و رانندگان واجد شرایط در قم وجود دارد.
سید محمدحسین دهناد، رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای اسلامی شهر قم، خواستار ساماندهی بلوار شهید سلیمانی شد و اظهار کرد: در مباحث علمی در حوزه ترافیک رساندن تمام خودروها به نزدیک‌ترین پارکینگ به محل تجمع اشتباه بوده و نمی‌توان بر اساس این رویکرد ترافیک شهر را ساماندهی کنیم.
پدر دومادیوس الراهب از بزرگان کلیسای قبطی مصر در خلال سفر به قم از جامعه الزهرا بازدید و با مدیران و جمعی از اساتید این مجموعه دیدار و گفت‌وگو کرد.
مسابقات بزرگ گلوله‌زنی قهرمان کشور با یک نشان قهرمانی و دو عنوان نایب‌قهرمانی برای قمی‌ها به پایان رسید.
در مراسمی با حضور تولیت مسجد مقدس جمکران، دو اتاق فرمان تلویزیونی برای پوشش مطلوب، گسترده و هرچه بهتر مراسم‌ها و برنامه‌های متعدد و فاخر این مسجد به بهره‌برداری رسید.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: جمهوری اسلامی هیچ‌وقت به کشور یا سرزمینی حمله نمی‌کند؛ اما در برابر تعرض به سرزمین، دین و اعتقادات کوتاه نمی‌آید و از خود دفاع می‌کند.
معاون فرهنگی، ‌اجتماعی و زیارت استاندار قم از ورود هفت میلیون و ۴۳۵ هزار و ۱۰۴ خودرو به استان قم در ایام طرح اربعین (از تاریخ ۱۴۰۲/۰۵/۲۷ لغایت ۱۴۰۲/۰۷/۰۳) خبر داد.
در جلسه کارگروه فنی آمادگی پاسخ به بحران اقدامات پیشگیرانه و آمادگی برای پاییز و زمستان در دستور کار ستاد فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قرار گرفت.
مدیرکل هواشناسی قم از پیش‌بینی کاهش دمای این استان تا سه روز آینده خبر داد و گفت: این روند از امروز آغاز می‌شود و دمای هوا به ۳۰ درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد.
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، ‌ معدن و تجارت قم گفت: تعداد پرونده‌های تشکیل شده در خصوص کشف کالاهای قاچاق در بازار استان در ۶ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۳۷ درصد رشد کرده است.
مدیرکل آموزش‌وپرورش گفت: ۴۲ فضای آموزشی در این استان مراحل پایانی عملیات عمرانی خود را دنبال می‌کند و در آستانه بهره‌برداری قرار دارد.
محمدرضا گرایی فرنگی‌کار ۶۷ کیلوگرم تیم ملی ایران توانست با دو پیروزی پیاپی به مدال برنز رقابت‌های جهانی برسد.