مدیر موکب مسجد مقدس جمکران خبر داد:

ساخت موکب مسجد مقدس جمکران در مسیر نجف به کربلا

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران از آغاز عملیات خاکبرداری و مسطح سازی زمین موکب به منظور احداث ساختمان دائمی این موکب در مسیر نجف به کربلای معلی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی قم فردا، حجت الاسلام سید مهدی هاشمی زاده با اشاره به خرید زمین موکب مسجد مقدس جمکران به همت خیرین اظهار کرد: بعد از همراهی خیرین و خرید زمین موکب مسجد مقدس جمکران در عمود ۱۰۹۰ مسیر نجف به کربلای معلی برآن شدیم با احداث حسینیه و موکب دائمی «مع امام منصور» بتوانیم خدمات مختلفی را نه فقط در ایام اربعین؛ بلکه در تمام طول سال به زائران اباعبدالله (ع) ارائه کنیم.

وی ادامه داد: این موکب با نمای مسجد مقدس جمکران در زمینی با زیربنای سه هزار متر مربع در دو طبقه شامل حسینیه و محل اسکان در دو بخش خواهران و برادران، سرویس‌های بهداشتی، حمام، آشپزخانه و چایخانه احداث می‌شود.

مدیر موکب مسجد مقدس جمکران با اشاره به اینکه عملیات خاکبرداری و مسطح سازی زمین موکب در حال انجام است، خاطرنشان کرد: عاشقان امام حسین (ع) و خیرین می‌توانند با هر توان مالی در ساخت این موکب سهیم شوند که به این منظور وب سایت موکب مسجد مقدس جمکران به نشانی https://mokeb.jamkaran.ir/ آماده دریافت نذورات خیرین و بانیان می‌باشد.انتهای پیام/


http://qomefarda.ir/42980
اخبار مرتبط

نظرات شما